کد خبر: 55730

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ - ۱:۴۸

رئیس هلال احمر املش: امدادگران طلایه دار عرصه عشق و ایثارند

۱۸-۲۴ اردیبهشت ماه ، هفته هلال احمر نام گذاری شده است و شعار امسال ” انسان مهربان، دنیا آرام ” می باشد. اکرم پاکزاد در گفتگو با خبرنگار املش ما شعار امسال هفته هلال احمر را ” انسان مهربان، دنیا آرام ” بیان داشت و گفت: امدادگران طلایه دار عرصه عشق و ایثارند. مسئول جمعیت […]

۱۸-۲۴ اردیبهشت ماه ، هفته هلال احمر نام گذاری شده است و شعار امسال ” انسان مهربان، دنیا آرام ” می باشد.

اکرم پاکزاد در گفتگو با خبرنگار املش ما شعار امسال هفته هلال احمر را ” انسان مهربان، دنیا آرام ” بیان داشت و گفت: امدادگران طلایه دار عرصه عشق و ایثارند.

مسئول جمعیت هلال احمر املش گفت: برنامه هایی که در این هفته تاکنون اجرا شده می توان به معرفی رایگان بیماران بی بضاعت به پزشکان داوطلب این جمعیت (۳-۴ پزشک داوطلب در املش حضور دارند) و ویزیت رایگان فشار خون پیش از نماز جمعه هفته گذشته ، حضور داوطلبان جوانان هلال احمر ، آموزش امداد و کمک های اولیه ، مسابقه طناب کشی  و تنیس روی میز بوده اند .

وی خاطرنشان کرد: المپیاد شهرستان دادرس که ویژه پایه هشتم پسران و دختران ، گلباران و عطر افشانی مزار شهدای گمنام ، اهدای خون توسط اعضا و پرسنل این جمعیت ، آموزش پیشگیری از حوادث و بلایای طبیعی در مهد کودک دیدار با خانواده معظم شهدا و سالمندان بستری از دیگر این برنامه هاست.

پاکزاد تصریح کرد: مسابقه امداد و نجات CPR و حمل مصدوم ، کوهپیمایی امداد گران در منطقه تابستان نشین ، کارگاه آموزشی بعداز بلایا در مسجد  کجید ، مراسم زیارت عاشورا با حضور مسئولین همزمان با شهادت امام موسی کاظم در مسجد اعظم و نشست صمیمی امام جمعه و امدادگران با محوریت گفتمان دینی در روزهای باقی مانده این هفته اجرا خواهد شد.

هفته هلال احمر هفته هلال احمر هفته هلال احمر هفته هلال احمر تنیس هفته هلال احمر طناب کشیهفته هلال احمر

هفته هلال احمر هفته هلال احمر هفته هلال احمر هفته هلال احمرهفته هلال احمر اهدا خون هفته هلال احمر اهدا خون

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد