کد خبر: 55706

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۰

هشدار انصارالله یمن به عربستان

عضو دفتر رسانه ای جنبش انصار الله یمن تاکید کرد که تمام گزینه ها برای دادن پاسخ به تجاوزگری عربستان مورد بررسی قرار دارد . به گزارش املش ما به نقل ازالعالم ، نصرالدین عامر،گفت: هدف قرار دادن صعده از سوی عربستان تازگی ندارد، زیرا این کشور در سال ۲۰۰۹ نیز از انواع سلاح ها […]

عضو دفتر رسانه ای جنبش انصار الله یمن تاکید کرد که تمام گزینه ها برای دادن پاسخ به تجاوزگری عربستان مورد بررسی قرار دارد .

انصاراللهبه گزارش املش ما به نقل ازالعالم ، نصرالدین عامر،گفت: هدف قرار دادن صعده از سوی عربستان تازگی ندارد، زیرا این کشور در سال ۲۰۰۹ نیز از انواع سلاح ها از جمله بمب های خوشه ای علیه صعده استفاده کرد؛ اما نتوانست به اهدافش برسد و متحمل خسارت های گسترده ای شد.

 

وی با بیان اینکه صعده نمادی برای تمام یمنی هاست، تاکید کرد که تمام گزینه ها برای دادن پاسخ به تجاوزگری عربستان مطرح است.

 

عضو دفتر رسانه ای جنبش انصارالله درباره آتش بس ۵ روزه از طرف عربستان که از روز سه شنبه آغاز می شود، گفت: نوعی تناقض در سخنان مسئولان سعودی وجود دارد؛ به گونه ای که عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان آتش بس را اعلام کرد؛ اما احمد العسیری سخنگوی نیروهای ائتلاف سعودی از ادامه حملات به یمن و بویژه صعده سخن به میان آورد.

 

عامرتصریح کرد که متجاوزاحساس شکست می کند و شکست آنها کاملا آشکار شده است. رژیم آل سعود درابتدای تجاوزگری ازحمایت ملت یمن و بازگرداندن مشروعیت ادعایی سخن می گفتند اما اینک دربرابر مقاومت و ایستادگی مردم یمن قرار گرفته است.

 

وی اقدام عربستان برای ممانعت از ارسال کمک های امدادی و بشردوستانه مجامع بین المللی برای مردم بی دفاع یمن را اقدامی شرم آور و مغایر با قوانین و مصوبات جهانی دانست و گفت: هواپیماهای متجاوز سعودی به جلوگیری از ارسال و انتقال کمک های جهانی ، فرودگاه ها را هدف قرار می دهند و تا مردم یمن را در مضیقه قرار داده و در مقاومت آنان خدشه بوجود آورند.اما با وجود تمامی مشکلات و موانع سیاست مردم یمن در مقابل تجاوزگری و متجاوزان تغییر نخواهد کرد و مقاومت و ایستادگی ادامه می یابد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد