کد خبر: 55703

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۹

آتش‌سوزی گسترده در فاز ۱۵ پارس جنوبی

سی‌وششمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با توقف کهکشانی‌ها در خانه برابر والنسیا و افزایش فاصله آنها با بارسلونای صدرنشین دنبال شد. به گزارش املش ما ، هفته سی‌وششم لالیگای اسپانیا شنبه شب با برگزاری یک دیدار حساس در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو دنبال شد که در آن تیم فوتبال رئال‌مادرید برابر میهمان خود والنسیا […]

سی‌وششمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با توقف کهکشانی‌ها در خانه برابر والنسیا و افزایش فاصله آنها با بارسلونای صدرنشین دنبال شد.

تیم فوتبال رئال‌مادریدبه گزارش املش ما ، هفته سی‌وششم لالیگای اسپانیا شنبه شب با برگزاری یک دیدار حساس در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو دنبال شد که در آن تیم فوتبال رئال‌مادرید برابر میهمان خود والنسیا به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد.

رئالی‌ها در شرایطی به تقسیم امتیازات بازی رضایت دادند که تا دقیقه ۵۶ بازی دو گل از میهمان خود عقب بودند. این‌ گل‌ها را فرانسیسکو آلکاسر در دقیقه ۲۰ و خاوی فوئگو در دقیقه ۲۶ برای والنسیا به ثمر رساندند.

در دقیقه ۴۵ بازی کریستیانو این فرصت را داشت تا از روی نقطه پنالتی یکی از گل‌های خورده را برای رئال جبران کند اما پنالتی او توسط دروازه‌بان تیم میهمان مهار شد. بازی در نیمه اول با شکست ۲ بر صفر کهکشانی‌ها به پایان رسید.

در نیمه دوم این په‌په مدافع پرتغالی رئالی‌ها بود که جور هموطن خود و دیگر مهاجمان تیمش را کشید و با پاسی از خامس رودریگس یکی از گل‌های خورده را در دقیقه ۵۶ جبران کرد. شش دقیقه به پایان بازی هم ایسکو شاگردان کارلو آنچلوتی را از یک شکست خانگی نجات داد و کار را به تساوی کشاند هرچند با این نتیجه فاصله کهکشانی‌ها با بارسلونای صدرنشین در فاصله دو هفته به پایان رقابت‌ها به ۴ امتیاز افزایش پیدا کرد.

هفته سی‌وششم لالیگا بامداد امروز (یکشنبه) با انجام یک دیدار دنبال می‌شود که در آن اتلتیک بیلبائو میزبان دپورتیوو لاکرونیا است.

در جدول رده‌بندی رقابت‌‌ها، بارسلونای ۹۰ امتیازی، رئال مادرید ۸۶ امتیازی و اتلتیکومادرید ۷۶ امتیازی اول تا سوم هستند./تسنیم

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد