کد خبر: 55700

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۶

آتش‌سوزی گسترده در فاز ۱۵ پارس جنوبی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر از آتش‌سوزی گسترده در فاز ۱۵ پارس جنوبی خبر داد و گفت: تیم‌های کمکی برای مهار آتش به منطقه اعزام شده‌اند. به گزارش املش ما ، کاظم مرادی در گفت‌وگو با فارس، با تایید خبر آتش‌سوزی در پارس جنوبی اظهار داشت: از ساعتی پیش، انبار یک شرکت کره‌ای مستقر در […]

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر از آتش‌سوزی گسترده در فاز ۱۵ پارس جنوبی خبر داد و گفت: تیم‌های کمکی برای مهار آتش به منطقه اعزام شده‌اند.

آتش‌سوزی گسترده در فاز 15 پارس جنوبیبه گزارش املش ما ، کاظم مرادی در گفت‌وگو با فارس، با تایید خبر آتش‌سوزی در پارس جنوبی اظهار داشت: از ساعتی پیش، انبار یک شرکت کره‌ای مستقر در فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی دچار آتش‌سوزی شدید شد که این آتش‌سوزی با وجود امدادرسانی تیم‌های مختلف امداد و نجات کماکان ادامه دارد.

وی افزود: این انبار محل نگهداری پشم و شیشه و مواد قابل احتراق بوده و به همین دلیل هر لحظه بر شدت آتش افزوده شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از اعلام آتش‌سوزی، تیم‌های امداد و نجات از پارس جنوبی و فرمانداری عسلویه و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط به حل حادثه اعزام شدند که با وجود تلاش بی‌وقفه و به دلیل شدت آتش، کماکان آتش ادامه دارد.

مرادی تصریح کرد: هم‌اکنون تیم‌های آتش‌نشانی از کنگان و شهرستان‌های اطراف نیز به سمت عسلویه اعزام شده‌اند و برای مهار آتش کمک خواهند کرد.

وی افزود: از همه توان و ظرفیت موجود برای مهار آتش و ایجاد آرامش در منطقه اهتمام می‌ورزیم و هیچ فرصتی را هدر نمی‌دهیم.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد