کد خبر: 55640

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۲۱:۰۴

امام جمعه املش:ممانعت از ترویج افکار التقاطی در مدارس از وظایف معلمان است

امام جمعه املش در آیین تجلیل از معلمان نمونه گفت : ممانعت از ترویج افکار التقاطی در مدارس از وظایف معلمان است. به گزارش املش ما حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در همایش تجلیل از ۴۲ بازنشسته فرهنگی و معلمان شاغل مدارس املش در کانون معصومیه این شهرستان گفت : شهید مطهری مبارزه ای بی […]

امام جمعه املش در آیین تجلیل از معلمان نمونه گفت : ممانعت از ترویج افکار التقاطی در مدارس از وظایف معلمان است.
روحانی در مراسم تجلیلی از فرهنگیانبه گزارش املش ما حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در همایش تجلیل از ۴۲ بازنشسته فرهنگی و معلمان شاغل مدارس املش در کانون معصومیه این شهرستان گفت : شهید مطهری مبارزه ای بی امان با افکار التقاطی داشت ، معلمان جامعه ما نیز همچون شهید مطهری باید از ترویج افکار التقاطی در مدارس جلوگیری کنند و نگذارند این افکار در مدارس توسعه پیدا کند.

مهدی جعفری فرماندار املش نیز در این مراسم با اشاره به تخصیص ۶۷ درصدی اعتبارات شهرستان گفت : در سال ۹۴افق بهتر و مناسب تری نسبت به سال ۹۳ در زمینه آموزش دیده می شود.

وی اضافه کرد : اعتبارات آموزش و پرورش شهرستان املش در بخش تملک و دارایی ها از ۲۰۰ میلیون تومان در سال گذشته به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سال تحصیلی جاری افزایش یافته است.

در خاتمه این همایش از ۴۲ معلم بازنشسته و معلمان نمونه شهرستانی ، استانی و کشوری با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد/ایرنا

رئیس جهاد کشاورزی گیلان در مراسم تجلیلی از فرهنگیان بابک خادم آزاد در مراسم تجلیلی از فرهنگیان

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد