کد خبر: 55614

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۲:۵۶

انتصاب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان دبیر منطقه ۲ کشور

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان دبیر منطقه دوم از مناطق هشتگانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد. به گزارش املش ما ، به منظور تبادل نظر و ارتباط گیری سریع و همچنین برنامه ریزی متناسب با ویژگی‌های فرهنگی هنری و قرآنی استان‌های همطراز، استان‌های کل کشور به مناطق هشتگانه تقسیم شد. […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان دبیر منطقه دوم از مناطق هشتگانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش املش ما ، به منظور تبادل نظر و ارتباط گیری سریع و همچنین برنامه ریزی متناسب با ویژگی‌های فرهنگی هنری و قرآنی استان‌های همطراز، استان‌های کل کشور به مناطق هشتگانه تقسیم شد.مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

مناطق هشتگانه به منظور برنامه ریزی امور فرهنگی، هنری و قرآنی همچنین تعامل و ارتباط گیری سریع استان‌های هم جوار و جلوگیری از موازی کاری تشکیل شده و بر این اساس، استان‌های کل کشور با ابتکار امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به هشت منطقه تقسیم و استان‌های گیلان، مازندران و گلستان در حوزه منطقه دو کشور با دبیری فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تعیین شده است.

در بخشی از حکم فاضلی آمده است: نظر به تجارب و سوابق شما در حوزه فرهنگ و هنر و با توجه به کسب حداکثر آرای مدیران کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی عضو منطقه دو، به موجب این ابلاغ به عنوان دبیر منطقه دو منصوب می شوید.

این حکم می‌افزاید: امیدوار است با تعامل و همکاری سازنده در پیشبرد اهداف متعالی حوزه فرهنگ و هنر ایران اسلامی موفق باشید.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد