کد خبر: 55611

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۲:۵۰

آل‌سعود در یمن به نفع صهیونیست‌ها جنگ نیابتی راه انداخته است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: رژیم آل‌سعود با حمله‌های از پیش طراحی شده توسط صهیونیست‌ها و آمریکا با تخریب مکان‌های عمومی و زیرساخت‌های حیاتی و راهبردی یمن در واقع جنگ نیابتی به نفع صهیونیست‌ها راه انداخته است. به گزارش املش ما ، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با […]

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: رژیم آل‌سعود با حمله‌های از پیش طراحی شده توسط صهیونیست‌ها و آمریکا با تخریب مکان‌های عمومی و زیرساخت‌های حیاتی و راهبردی یمن در واقع جنگ نیابتی به نفع صهیونیست‌ها راه انداخته است.

به گزارش املش ما ، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حمله ارتش آل‌سعود به بهانه حمایت از رئیس فراری دولت یمن به این کشور اظهار کرد: ارتش آل‌سعود اقدام به تجاوز هوایی و حمله زمینی علیه مردم مظلوم یمن کرده است.

وی ادامه داد: عربستان با دعوت از تعدادی از کشورها و همکاری برخی کشورهای عربی، غربی و صهیونیستی همراه با سکوت سرد و مرگبار سازمان‌های بین‌المللی داعیه‌دار حقوق بشر ناجوانمردانه در صدد کشتار مردم مظلوم یمن است.یمن

اشجری به تجاوز آشکار همراه با نقض قوانین بین‌المللی و پایمال کردن خون هزاران زن، کودک و مردم بی‌گناه یمن توسط ارتش آل‌سعود اشاره کرد و افزود: رژیم آل‌سعود با حمله‌های از پیش طراحی شده توسط صهیونیست‌ها و سردمداران استکبار جهانی و آمریکا با تخریب مکان‌های عمومی و زیرساخت‌های حیاتی و راهبردی، مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، مدارس و منابع ذخیره آب، تولید برق و پالایشگاه‌های کشور اسلامی یمن در واقع جنگ نیابتی به نفع صهیونیست‌ها راه انداخته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان حمله ارتش آل‌سعود را نشان‌دهنده اوج خیانت و حمایت متجاوزان خواند و بیان کرد: نکته مهم و تعجب‌آور این است که متجاوزان به سرزمین یمن شاهد بودند دولت غاصب رژیم صهیونیستی به عنوان سرسخت‌ترین دشمن اسلام از نخستین دولت‌های حمایت‌کننده تجاوز مذکور است.

وی با بیان اینکه مردم ولایی گیلان با شرکت در تظاهرات علیه نسل‌کشی و قتل عام مسلمانان بی‌دفاع و بی‌گناه یمن توسط ارتش سفاک و مزدور، اقدامات رژیم آل‌سعود را محکوم می‌کنند، تصریح کرد: روز جمعه ۱۸ اردیبهشت ماه جاری مردم گیلان پس از اقامه نماز جمعه در شهر رشت و همزمان در تمام میعادگاه‌های نماز جمعه استان حمایت همه‌جانبه خود از مقاومت مجاهدانه و جانانه مردم مظلوم یمن را اعلام می‌کنند.

اشجری با دعوت از مردم همیشه در صحنه گیلان در راهپیمایی مذکور، گفت: مردم ولایی گیلان هم‌پای ملت مسلمان ایران اسلامی علیه تجاوز آشکار و وحشی‌گری رژیم آل‌سعود قیام کرده و این اقدام ضد انسانی و غیر قانونی را محکوم می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، مسیر تظاهرات مردم در شهر رشت را از محل مصلای این شهر به طرف میدان فرهنگ اعلام کرد./فارس

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد