صبح امروز اصحاب رسانه شهرستان املش میهمان امام جمعه این شهرستان بودند تا از چگونگی مراسم افتتاح مصلی نماز جمعه  با خبر شوند.

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام تقی روحانی در این جلسه از افتتاح فاز اول مصلی نماز جمعه املش خبر داد و گفت: این مصلی اولین مصلی شرق گیلان و دومین در استان می باشد.

وی با بیان اینکه هرشهرستانی نیازمند داشتن مصلی نماز جمعه است ، افزود: تاکنون بیش از یک میلیارد تومان برای احداث آن هزینه گردیده است.

امام جمعه املش خاطرنشان کرد:حمایت های مردمی و حضور پررنگ آنها باعث دلگرمی مسئولین در کار می شود و از همگان خواستارم در تمام صحنه با حضورشان خادمان خود را مورد حمایت قرار دهند.

روحانی ضمن گرامیداشت روز بسیج سازندگی از تلاش های سردار حزنی فرمانده قرارگاه کوثر قدردانی نمود و گفت: فرش مصلی نمازجمعه املش توسط این قرارگاه فرش پوش گردیده است.

وی همچنین از تاسیس حوزه علمیه این شهرستان خبر دادو گفت: در هفته آینده کلنگ این حوزه علمیه در املش به زمین زده خواهد شد و ۵۰۰میلیون از جانب این قرارگاه (کوثر) تامین شده است.

براساس گزارش خبرنگار ما ، قراراست فردا(جمعه) مصلی نمازجمعه املش با حضور رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور افتتاح و به بهره برداری برسد.

اشتراک این خبر در :