کد خبر: 55598

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۲:۱۰

امام جمعه املش خبر داد: احداث حوزه علمیه در شهرستان املش

صبح امروز اصحاب رسانه شهرستان املش میهمان امام جمعه این شهرستان بودند تا از چگونگی مراسم افتتاح مصلی نماز جمعه  با خبر شوند. به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام تقی روحانی در این جلسه از افتتاح فاز اول مصلی نماز جمعه املش خبر داد و گفت: این مصلی اولین مصلی شرق گیلان و […]

صبح امروز اصحاب رسانه شهرستان املش میهمان امام جمعه این شهرستان بودند تا از چگونگی مراسم افتتاح مصلی نماز جمعه  با خبر شوند.

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام تقی روحانی در این جلسه از افتتاح فاز اول مصلی نماز جمعه املش خبر داد و گفت: این مصلی اولین مصلی شرق گیلان و دومین در استان می باشد.

وی با بیان اینکه هرشهرستانی نیازمند داشتن مصلی نماز جمعه است ، افزود: تاکنون بیش از یک میلیارد تومان برای احداث آن هزینه گردیده است.

امام جمعه املش خاطرنشان کرد:حمایت های مردمی و حضور پررنگ آنها باعث دلگرمی مسئولین در کار می شود و از همگان خواستارم در تمام صحنه با حضورشان خادمان خود را مورد حمایت قرار دهند.

روحانی ضمن گرامیداشت روز بسیج سازندگی از تلاش های سردار حزنی فرمانده قرارگاه کوثر قدردانی نمود و گفت: فرش مصلی نمازجمعه املش توسط این قرارگاه فرش پوش گردیده است.

وی همچنین از تاسیس حوزه علمیه این شهرستان خبر دادو گفت: در هفته آینده کلنگ این حوزه علمیه در املش به زمین زده خواهد شد و ۵۰۰میلیون از جانب این قرارگاه (کوثر) تامین شده است.

براساس گزارش خبرنگار ما ، قراراست فردا(جمعه) مصلی نمازجمعه املش با حضور رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور افتتاح و به بهره برداری برسد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد