کد خبر: 55553

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۵

حجت‌الاسلام ‌تقوی ‌: اصولگرایان حمایت از دولت را یک اصل می‌دانند

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصولگرایان گفت: به صراحت اعلام می‌کنم در تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و در سالی که به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده پشتیبانی و حمایت از دولت را یک اصل می‌دانیم. به گزارش املش ما ، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی ‌در نشست هم‌اندیشی اصولگرایان استان اردبیل‌ در سالن […]

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصولگرایان گفت: به صراحت اعلام می‌کنم در تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و در سالی که به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده پشتیبانی و حمایت از دولت را یک اصل می‌دانیم.

به گزارش املش ما ، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی ‌در نشست هم‌اندیشی اصولگرایان استان اردبیل‌ در سالن ولایت اردبیل اظهار کرد: در کشور به جای فردگرایی و یا حزب‌گرایی به سمت همگرایی واقعی باید حرکت کنیم تا بستری فراهم آید تا بتوانیم اعتماد مردم را بیشتر جلب کرده و ساختار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه را تحکیم ببخشیم.حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی

وی افزود: هر چند برخی جریان‌های سیاسی سعی دارند با سیاه‌نمایی به نحوی القا کنند که حرکت اصولگرایان مغایر با برنامه‌ها و حرکت‌های دولت یازدهم است اما به صراحت اعلام می‌کنم در تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و در سالی که به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده پشتیبانی و حمایت از دولت را یک اصل می‌دانیم.

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصولگرایان بیان کرد: اصولگرایان به دور از احساسات با منطق با رخدادها و رویدادهای مختلف برخورد می‌کنند و نظرشان بر این است که حتی باید به نظرات مخالفان نیز گوش داده و آنها را شنید که قطعا در این راستا نقد منصفانه و خیرخواهانه را به خود مردم و نخبگان و برجستگان جامعه محول می‌کنیم.

تقوی ادامه داد: در استان‌های مختلف شاهد برگزاری نشست‌ها و همایش‌های متعدد اصولگرایان هستیم که این نشست‌ها به هیچ‌وجه جنبه انتخاباتی نداشته بلکه در مسیر همگرایی و هم‌افزایی بیشتر است تا بین نیروهای ارزشی و اعتقادی نظام اسلامی یک همراهی خاص در پیشبرد اهداف شکل بگیرد.

این مسئول از اجماع اصولگرایان برای حضور در صحنه‌های مختلف خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم تا برخی اختلاف‌نظرها میان نیروهای ارزشی و اصولگرا از بین رفته تا فضای با نشاط اجتماعی و سیاسی رقم بخورد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور افزود: ما حتی در تریبون‌های نماز جمعه با تاکیدات مقام معظم رهبری از ائمه جمعه خواسته‌ایم تا حمایت‌های منصفانه و همراهی‌های عالمانه را با دولتمردان انجام دهند در عین حال که بر تقویت روحیه ارزشی و اعتقادی و تبعیت بی‌چون و چرای اصولگرایان از فرمایشات مقام معظم رهبری و ولایت فقیه اعتقاد و اطمینان واقعی داریم.

تقوی با انتقاد از برخی شبهه‌افکنی‌ها و سیاه‌نمایی در حق افراد، اشخاص و برخی احزاب  و گروه‌ها ادامه داد: بنده خود اعلام می‌کنم که در قید هیچ حزب و جریانی نیستم و تنها حامی خط ولایت فقیه بوده و به همگرایی بیشتر در این زمینه با محوریت ولایت اعتقاد راسخ داریم.

وی یادآور شد: اصولگرایی برخواسته از متن ارزشی انقلابی و ولایی جامعه است و به هیچ‌وجه متعلق به یک جریان خاص نیست بلکه اساس برنامه‌های فرهنگی، اعتقادی و فکری ما را تشکیل می‌دهد و بر این باوریم که با این باور و اعتقاد می‌توان ادامه دهنده راه شهدا و آرمان‌های بلند آنها بود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصولگرایان اشاره‌ای به وضعیت منطقه‌ای و تحولات جهانی کرد و گفت: تمام تلاش استکبار بر این است تا با تحریک گروه‌های ضد دینی  و ضد اعتقادی علیه جامعه اسلامی یک نفاق و تفرقه همه‌جانبه به راه بیندازد که قطعا اگر هوشیار نباشیم در دام دشمنان گرفتار می‌آییم.

تقوی تصریح کرد: امروز اگر داعشی شکل گرفته و عربستان به عنوان مزدور منطقه‌ای از این گروه جنایتکار حمایت کرده و علیه ملت‌های مسلمان در یمن فجایع ضد انسانی به وجود می‌آورد نتیجه آن را باید در تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه در عالم اسلام دانست.

وی در پایان سخنان خود حساسیت شرایط کنونی را در عرصه داخلی و خارجی یادآور شد و گفت: در کنار حمایت از تیم مذاکره ‌کننده با رفتارهای معقول و منطقی جمهوری اسلامی ایران دست از حمایت از مظلومان جهان به ویژه در عراق سوریه و لبنان و یمن برنمی‌دارد./فارس

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد