کد خبر: 55508

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۶:۱۸

۱۸۵ زائر املشی به مرقد امام خمینی (ره) اعزام می شوند

فرمانده سپاه ناحیه املش  از اعزام ۱۸۵ نفر در قالب کاروان پیاده و سواره این شهرستان به حرم مطهر امام خمینی (ره) از سوم خرداد امسال خبر داد. سرهنگ پاسدار داریوش خوشحال عصر امروز در گفتگو با خبرنگار املش ما از اعزام ۱۸۵ املشی همزمان با سوم خرداد به مرقد امام (ره) خبر داد و […]

فرمانده سپاه ناحیه املش  از اعزام ۱۸۵ نفر در قالب کاروان پیاده و سواره این شهرستان به حرم مطهر امام خمینی (ره) از سوم خرداد امسال خبر داد.

فرمانده سپاه املش خوشحالسرهنگ پاسدار داریوش خوشحال عصر امروز در گفتگو با خبرنگار املش ما از اعزام ۱۸۵ املشی همزمان با سوم خرداد به مرقد امام (ره) خبر داد و یادآور شد: هماهنگی‌ لازم در کمیته‌های فرعی ستاد ارتحال امام (ره) برای تهیه مقدمات اعزام کاروان پیاده به حرم مطهر امام خمینی (ره) در سوم خرداد فراهم‌ شده است.

وی  یکی از راه‌های حفظ دستاوردهای انقلاب را نشر آثار امام راحل دانست و اظهار کرد:باید گفتمان آثار امام راحل در دانشگاه‌ها و مدارس رواج پیدا کند زیرا که امام راحل فضای دین‌داری در جامعه را به ما فهماند و نقطه کوری که دشمن دنبال می‌کند از یاد بردن روزهای بزرگ مانند سوم خرداد است.

فرمانده سپاه ناحیه املش تصریح کرد : فضا سازی مناسب و همچنین مراسم بزرگداشت یاد امام راحل در مصلی امام خمینی (ره) املش با حضور آحاد مردم برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما ، ۱۵ نفر  در قالب کاروان پیاده از املش  (۳۱۳ نفر از گیلان به مرقد امام اعزام می گردند) و  ۱۷۰ نفر در قالب کاروان سواره با ۵ دستگاه اتوبوس اعزام خواهند شد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد