کد خبر: 55451

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۳ - ۶:۲۷

حسن رمضانی قهرمان مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی شد+عکس

حسن رمضانی در مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی منطقه آزاد انزلی مقام قهرمانی را در رده سنگین وزن از آن خود کرد. به گزارش املش ما به نقل از ایسنا ، منطقه گیلان، شورای ورزش سازمان منطقه آزاد انزلی با همکاری هیئت ورزش های بومی محلی و هیات کشتی استان، مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی قهرمانان استان های […]

حسن رمضانی در مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی منطقه آزاد انزلی مقام قهرمانی را در رده سنگین وزن از آن خود کرد.

حسن رمضانیبه گزارش املش ما به نقل از ایسنا ، منطقه گیلان، شورای ورزش سازمان منطقه آزاد انزلی با همکاری هیئت ورزش های بومی محلی و هیات کشتی استان، مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی قهرمانان استان های گیلان و مازندران را برگزار کرد.

مجید فاتحی، دبیر شورای ورزش سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه این مسابقات به مدت چهار روز در مجموعه ورزش های ساحلی زنده یاد سیروس قایقران برگزار شد، افزود: در مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی منطقه آزاد انزلی ۲۶ ورزشکار در دو رده سبک وزن و سنگین وزن با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه اختتامیه مسابقات همزمان با میلاد مسعود امام علی(ع) برگزار شد، نفرات برتر و بازیکن اخلاق را به شرح ذیل اعلام کرد: در سنگین وزن به ترتیب حسن رمضانی، مجتبی روشن بخش و محمدرضا عاشری نفرات اول تا سوم و در سبک وزن نیز سعید رمضانی و امیر گل علی پور نفرات اول تا دوم مسابقات را از آن خود نمودند.

فاتحی اضافه کرد: در زمینه بازیکن اخلاق نیز محسن شرج پور در سنگین وزن و محمد شادمان در سبک وزن به عنوان کشتی گیر با اخلاق انتخاب شدند.

دبیر شورای ورزش سازمان منطقه آزاد انزلی هدف از برگزاری این مسابقات را حمایت از ورزش های بومی و ارائه توانمندی های متعدد گردشگری منطقه و استان برای آشنایی بیشتر گردشگران اعلام کرد و افزود: در حاشیه مراسم اختتامیه، برای نخستین بار از ۳۴ پیشکسوت کشتی گیله مردمی استان گیلان با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با استقبال گسترده همراه بود، مهندس رضا مسرور، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، معاونین، مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی،مدیرکل تربیت بدنی،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، رییس هیات کشتی منطقه آزاد کیش، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان، روسای هیأت های کشتی و بازی های بومی محلی گیلان حضور داشتند.

گفتنی است، در روز دوم مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی، اعضای غیر ایرانی حاضر در پانزدهمین اجلاس اتاق های بازرگانی کشورهای حاشیه دریای خزر که به میزبانی منطقه آزاد انزلی در حال برگزاری بود، در محل برگزاری مسابقات حاضر شده و از بازی ها دیدن کردند، که با استقبال حدود ۸۰ بازرگان کشورهای روسیه، آذربایجان، قزاقستان و ترکمنستان مواجه شد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد