کد خبر: 55448

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۳ - ۶:۱۹

نسخه اندروید «تفسیر نمونه» رونمایی شد

مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی از رونمایی نرم‌افزار اندروید تفسیر نمونه خبر داد. به گزارش املش ما به نقل از حوزه، حجت‌الاسلام حمید علیان‌نژاد گفت: این نرم افزار شامل قرآن کریم، ترجمه و تفسیر نمونه است که در محیطی ساده برای مطالعه بهتر و دسترسی سریعتر با فرمت اندروید مخصوص تلفن‌های همراه […]

مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی از رونمایی نرم‌افزار اندروید تفسیر نمونه خبر داد.

تفسیر نمونهبه گزارش املش ما به نقل از حوزه، حجت‌الاسلام حمید علیان‌نژاد گفت: این نرم افزار شامل قرآن کریم، ترجمه و تفسیر نمونه است که در محیطی ساده برای مطالعه بهتر و دسترسی سریعتر با فرمت اندروید مخصوص تلفن‌های همراه و تبلت‌ها به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به نیازهای امروز و گسترش فن آوری‌های نو، عرضه معارف اسلامی در بستر فضای مجازی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: تفسیر نمونه که به اذعان عام و خاص به سبب داشتن متنی شیوا و روان، تفسیری کارگشاست و مورد اقبال گسترده عموم علاقمندان قرار گرفته است، می‌تواند در بستر فناوری‌های نو، خلأ ارتباط ساده مخاطبان با قرآن کریم را از بین ببرد.

وی افزود: به همین دلیل این کتاب ارزشمند را در قالب نرم افزار اندروید که به گواهی آمارها درصد قابل توجهی از مخاطبان را در برمی گیرد، عرضه می‌کنیم.

علیان‌نژاد گفت: در این نرم افزار متن کامل قرآن کریم به همراه ترجمه و تفسیر آیت‌الله مکارم شیرازی با قابلیت‌های همچون مرتب سازی سوره‌های بر اساس ترتیب نزول، تعداد آیات، شماره سوره و حروف الفبا، جستجو در عناوین سوره‌ها برای دسترسی سریع به سوره، قابلیت جستجوی پیشرفته در متن، ترجمه و تفسیر قرآن، جستجوی کلمات در صفحات تفسیر هر آیه، نگهداری آخرین مطالعه و قابلیت نشان گذاری آیات به کار رفته است.

وی بیان کرد: علاقمندان و کاربران می‌توانند هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد خود را از طریق رایانامه it@makarem.ir اعلام کنند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد