کد خبر: 55417

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۱ - ۵:۳۲

امام جمعه املش: وظیفه معلمان در کنار تدریس آموزش اخلاقی و رفتاری به نسل آینده باشد

امام جمعه املش با گرامیداشت فرارسیدن هفته معلم گفت: وظیفه مهم معلمان در کنار تدریس، آموزش اخلاقی و رفتاری به نسل آینده ساز باشد. به گزارش املش ما ، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر توجه به حل مشکلات معیشتی معلمان و کارگران را ضروری دانست و گفت: معلمان […]

امام جمعه املش با گرامیداشت فرارسیدن هفته معلم گفت: وظیفه مهم معلمان در کنار تدریس، آموزش اخلاقی و رفتاری به نسل آینده ساز باشد.

به گزارش املش ما ، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر توجه به حل مشکلات معیشتی معلمان و کارگران را ضروری دانست و گفت: معلمان وظیفه سنگینی بردوش دارند و باید با الگو قرار دادن سیره انبیاء الهی و اندیشه های ناب شهید مطهری همان ویژگی هایی که آنها داشتند، را دارا باشند و چراغی را در دل متعلمین روشن کنند.

حجت الاسلام روحانی همچنین با تبریک روز کار و کارگر به کارگران جامعه گفت: انشاالله دولت تدبیر و امید با اجرای برنامه های مطلوب تر کارهایی برای کارگران انجام دهد تا مشکلات این قشر از جامعه نیز حل شود.

وی در ادامه با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص بحث اقتصاد مقاومتی و خوداتکایی افزود: تنها راه خلاص شدن از مشکلات اقتصادی روی آوردن به اقتصاد مقاومتی و بکار بستن تمام اصولی است که این مهم را در کشور حل کند و این کار برنامه ریزی و همت همه جانبه مسوولان و مردم را می طلبد./ایرنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد