کد خبر: 55382

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۰ - ۲۱:۰۵

اولین موتور دریایی ساخت ایران

سرگروه یک تیم جانبازان استان فارس گفت: اولین موتور دریایی ساخت داخل کشور که با هزینه ای بسیار پایین تر ازنمونه های خارجی ساخته شده نیز ازدیگر برنامه های جانبازان در روزملی خلیج فارس رونمایی شد. به گزارش املش ما ، اسماعیل دلشاد در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: این جانبازان علاوه بر تشکیل […]

سرگروه یک تیم جانبازان استان فارس گفت: اولین موتور دریایی ساخت داخل کشور که با هزینه ای بسیار پایین تر ازنمونه های خارجی ساخته شده نیز ازدیگر برنامه های جانبازان در روزملی خلیج فارس رونمایی شد.

به گزارش املش ما ، اسماعیل دلشاد در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: این جانبازان علاوه بر تشکیل زنجیره انسانی در این مسافت پرچم ایران را به احتزاز در آوردند.

دلشاد ادامه داد: روز ملی خلیج فارس مقارن است با آزادسازی جزیره هرمز از چنگال پرتغالی ها و تشکیل زنجیره انسانی در این جزیره نمادی است از ماندگاری نام پارس تا همیشه بر این خلیج.

دلشاد با اشاره به عملیات پاکسازی موزه زیر آب غدیر در روز ملی خلیج فارس، گفت: این موزه دومین موزه زیر آب جهان بشمار می رود که تندیس هفت تن از مشاهیر نامی ایران در آن نصب شده است.

سرگروه تیم اعزامی جانبازان استان فارس گفت: رونمایی از اولین موتور دریایی (جت اسکی) ساخت داخل کشور که با هزینه ای بسیار پایین تر از نمونه های خارجی ساخته شده نیز از دیگر برنامه های جانبازان در روز ملی خلیج فارس خواهد بود.

به گفته دلشاد جانبازان استان فارس همه ساله در دهم اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی خلیج فارس با حضور در آبهای نیلگون این آبراه حیاتی کشورمان، بخشی از توانمندی خود را به نمایش می گذارند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد