کد خبر: 55295

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۳

مدیرکل فرهنگ و ارشاد گیلان:فرهنگ هزینه ندارد و پرداخت‌ها سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان فربه شدن شهرداری‌ها را به دلیل سرمایه‌گذاری نکردن در فرهنگ دانست و تصریح کرد: فرهنگ هزینه ندارد و پرداخت‌ها سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. به گزارش املش ما ،فیروز فاضلی بعد از ظهر امروز در جلسه کتابخانه‌های عمومی گیلان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب در تهران اظهار کرد: امسال […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان فربه شدن شهرداری‌ها را به دلیل سرمایه‌گذاری نکردن در فرهنگ دانست و تصریح کرد: فرهنگ هزینه ندارد و پرداخت‌ها سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

فاضلیبه گزارش املش ما ،فیروز فاضلی بعد از ظهر امروز در جلسه کتابخانه‌های عمومی گیلان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب در تهران اظهار کرد: امسال ۱۰ استان در نمایشگاه مذکور دارای روز هستند.

فاضلی در ادامه با تاکید بر اجرای قانون پرداخت نیم‌درصد عوارض شهرداری‌ها به کتابخانه‌های عمومی، بیان کرد: وقتی برای فرهنگ هزینه نمی‌کنیم روز به‌روز بر تعداد کارمندان و کارگران شهرداری‌ها اضافه می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان فربه شدن شهرداری‌ها را به دلیل سرمایه‌گذاری نکردن در فرهنگ دانست و تصریح کرد: فرهنگ هزینه ندارد و پرداخت‌ها سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه شهرداری‌ها باید یکسری فعالیت‌های فرهنگی انجام دهند، خاطرنشان کرد: وقتی فکر می‌کنیم فعالیت‌های فرهنگی آخر کار است، در آن صورت شهرها به صورت کنونی در می‌آید.

فاضلی نیازسنجی جامعه برای مطالعه را مهم خواند و گفت: تا نیازی نباشد، مطالعه معنا پیدا نمی‌کند و احساس نیاز در جامعه هدف جوانان و نوجوانان برای مطالعه حائز اهمیت است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان داشتن آموزش و پرورش کیفی در ترویج فرهنگ کتابخوانی را مهم عنوان کرد و یادآور شد: کتابخانه‌های موجود در مدارس نیازمند تجمیع است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد