کد خبر: 55280

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۰۷ - ۱:۴۷

امام جمعه املش: برگزاری مردمی تکریم مقام معلم مد نظر مسوولان باشد

امام جمعه املش در جلسه شورای فرهنگ عمومی با تاکید بر اینکه همه دستگاه ها باید در بحث تعلیم و تربیت نقش کمک کننده با آموزش و پرورش داشته باشند، خواستار برگزاری مردمی تکریم مقام معلم در هفته بزرگداشت معلم شد. به گزارش املش ما به نقل از  ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی روز […]

امام جمعه املش در جلسه شورای فرهنگ عمومی با تاکید بر اینکه همه دستگاه ها باید در بحث تعلیم و تربیت نقش کمک کننده با آموزش و پرورش داشته باشند، خواستار برگزاری مردمی تکریم مقام معلم در هفته بزرگداشت معلم شد.

جلسه شورای فرهنگ املشبه گزارش املش ما به نقل از  ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی روز شنبه در این نشست بیان کرد: جایگاه و ارزش معلم فراتر از برگزاری یک جلسه در تکریم و بزرگداشت مقام معلم است؛ جایگاهی که نزد اسلام ارزش والایی دارد.

وی با اشاره به نزدیک شدنه به سالروز گرامیداشت شهادت شهید مطهری و آغاز هفته معلم گفت: آثار ارزشمند بجا مانده از استاد شهید مطهری مملو از مطالب غنی فرهنگی، اخلاقی، دینی و… است که می تواند برای جوان امروزی در مسائل مختلف بالندگی ایجاد کند.

حجت الاسلام روحانی افتخار آموزش و پرورش را افتخار نظام بیان کرد و افزود: اگر همه دستگاه ها به آموزش و پرورش در بحث تعلیم و تربیت کمک نکنند بطور ناخواسته به نظام تعلیم و تربیت لطمه زده اند.

وی اظهار کرد: لذت گرامیداشت هفته معلم آن است که این ایام به معنای حقیقی گرامی داشته شود؛ بنابراین باید فضای ارزشی در مدارس بوجود آوریم.

فرماندار املش نیز در ادامه این نشست گفت: بزرگداشت مقام معلم، بزرگداشت فرهنگ، ادب، دانش و ثروت در جامعه است.

مهدی جعفری تکریم معلم را ارزش گذاشتن به کشور و هویت خود بیان کرد و افزود: اعتقاد داریم ایرانیان اهل فرهنگ، ادب و دانش بوده و هستند؛ بنابراین باید این برنامه ها گرامی داشته شود.

قربان احمدی رییس اداره آموزش و پرورش املش هم در این نشست با اشاره به برنامه های این نهاد طی هفته معلم گفت: تجلیل از ۴۲نفر از فرهنگیان نمونه و بازنشسته، برگزاری نمایشگاه کتاب، مسابقه کتابخوانی از آثار شهید مطهری، مسابقات ورزشی، دیدار با امام جمعه، گلباران مزار شهدا از مهمترین برنامه های هفته معلم در املش است.

حجت الاسلام حسین عزیزی رییس اداره تبلیغات اسلامی املش نیز در این نشست گفت: پارسال با همکاری نهاد آموزش و پرورش این شهرستان ۳۰جلسه گفتمان در مدارس املش برگزار شد و ۱۴جلسه دیگر نیز طی امسال در مدارس برگزار می شود.

این جلسه با حضور مسوولان ادارات و نهادهای شهرستان املش در دفتر امام جمعه املش برگزار شد.

هم اکنون شش هزار و ۲۸دانش آموز در مقاطع مختلف در ۱۰۵واحد آموزشی این شهرستان تحصیل می کنند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد