کد خبر: 55207

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۰

امام جمعه املش: اعضای شوراها خدمتگزاری به مردم را در رأس امور قرار دهند

امام جمعه شهرستان املش گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال همدلی و همزبانی، باید خدمت رسانی بیشتر به مردم را در رأس امور قرار دهند. به گزارش املش ما ، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته املش با اشاره به سالروز تاسیس شوراها افزود: مردم […]

امام جمعه شهرستان املش گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال همدلی و همزبانی، باید خدمت رسانی بیشتر به مردم را در رأس امور قرار دهند.

امام جمعه املشبه گزارش املش ما ، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته املش با اشاره به سالروز تاسیس شوراها افزود: مردم شهر و روستا نمایندگی محل زندگیشان را به شما سپرده اند تا حلقه رابط مردم با مسوولان باشید، بنابراین بکوشید تا در سال همدلی و همزبانی خدمتگزاری و خدمت رسانی بیشتر را در راس کارهای خود قرار دهید.

وی ادامه داد: اگر شوراها خود را از مردم و نوکری مردم را افتخار بدانند، بدون شک در رفع مشکلات مردم با روحیه بهتری اقدام خواهند کرد.

حجت الاسلام روحانی با اشاره به شروع دور جدید مذاکرات هسته ای گفت: باید تیم مذاکره کننده کشور ما هوشیار باشند و با دقت و تدبیر مناسب، مذاکرات را به پیش ببرند.

وی هچنین به هفته سلامت اشاره و اضافه کرد: حقیقتا دولت یازدهم، کارهای بزرگی در بخش سلامت انجام داده و امیدواریم بیمارستان نیکوکار املش نیز هرچه سریعتر تجهیز شود./ایرنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد