کد خبر: 55184

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۰۳ - ۲:۳۰

سفیر سوئیس وارد لاهیجان شد+عکس

سفیر سوئیس طی سفری غیر رسمی وارد لاهیجان شد و مورد استقبال مدیران شهری این شهرستان قرار گرفت. به گزارش املش ما به نقل از  «لاهیجان»، جولیو هاز که عصر چهارشنبه وارد لاهیجان شد، مورد استقبال شهردار و رییس شورای شهر قرار گرفت. سفیر سوئیس هدف از این سفر را زمینه سازی برای ایجاد تعامل […]

سفیر سوئیس طی سفری غیر رسمی وارد لاهیجان شد و مورد استقبال مدیران شهری این شهرستان قرار گرفت.

لاهیجان سفر سفیر سوئیسبه گزارش املش ما به نقل از  «لاهیجان»، جولیو هاز که عصر چهارشنبه وارد لاهیجان شد، مورد استقبال شهردار و رییس شورای شهر قرار گرفت.

سفیر سوئیس هدف از این سفر را زمینه سازی برای ایجاد تعامل بین لاهیجان و شهرهای مهم سوئیس در زمنیه خدمات و مدیریت شهری عنوان کرد.

وی همچنین درباره شهر لاهیجان گفت: لاهیجان یکی از زیباترین شهرهای ایران است که به دلیل داشتن مدیریت شهری لایق، به شهری زیبا و در خور تحسین تبدیل شده است.

سعید آگشته شهردار لاهیجان نیز در سخنانی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص پیشینه و تاریخ و پروژه های در دست اقدام  در هر لاهیجان، به معرفی و بیان اهمیت عنوان شهر نمونه گردشگری طبیعی و تاریخی لاهیجان پرداخت.

ابراهیم خوشحال عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان نیز ابراز امیدواری کرد که این گونه دیدارها منجر به ایجاد همکاری های دو جانبه بین لاهیجان و شهرهای مهم سوئیس شود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد