کد خبر: 55118

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۰۱ - ۲۱:۱۸

دو انتصاب در ستاد انتخابات کشور

وزیر کشوردر حکمی دبیر ستاد انتخابات کشور و مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات را منصوب کرد. به گزارش املش ما به نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی، علی پورعلی مطلق مدیرکل دفتر انتخابات را با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات کشور منصوب کرد. در بخشی از حکم پورعلی مطلق‌آمده […]

وزیر کشوردر حکمی دبیر ستاد انتخابات کشور و مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات را منصوب کرد.

ستاد انتخابات کشوربه گزارش املش ما به نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی، علی پورعلی مطلق مدیرکل دفتر انتخابات را با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات کشور منصوب کرد.

در بخشی از حکم پورعلی مطلق‌آمده است: ضمن برگزاری جلسات مستمر با کلیه دست‌اندرکاران امر انتخابات و پیگیری موضوعات و مصوبات، همچنین به‌کارگیری نیروهای متعهد و متخصص جهت برگزاری انتخابات شکوهمند در شأن ملت بزرگ ایران که در آن حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب‌شوندگان به عنوان حق‌الناس برابر مر قانون و در فضایی توأم با نشاط و آرامش باشد، اهتمام نموده و با استفاده از کلیه امکانات و ظرفیت‌ها، ضمن هماهنگی و نظارت رئیس ستاد انتخابات کشور در انجام وظایف محوله موفق باشید.

وزیر کشور پیش از این، محمدحسین مقیمی معاون و قائم مقام خود در امور سیاسی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات کشور منصوب کرده است.

انتصاب مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات

وزیر کشور ، دین‌پرست رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور را با حفظ سمت به عنوان مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات منصوب کرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی در قسمتی از حکم بابک دین‌پرست آورده است: امید است با انجام تمهیدات لازم و ضروری جهت برگزاری انتخابات شکوهمند در شأن ملت بزرگ ایران که در آن حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب‌شوندگان به عنوان حق‌الناس برابر مر قانون و در فضایی توأم با نشاط و آرامش باشد اهتمام نموده و با استفاده از کلیه امکانات و ظرفیت‌ها، ضمن هماهنگی و همکاری با رئیس ستاد انتخابات کشور در انجام وظایف محوله موفق باشید.

وزیر کشور پیش از این، محمدحسین مقیمی معاون و قائم مقام خود در امور سیاسی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات کشور منصوب کرده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد