کد خبر: 55048

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۶:۵۶

نماینده مردم رودبار: مشکل اشتغال با لایحه و بخش نامه حل نمی شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به تصویب بی رویه قوانین گفت: اقتصاد دستوری نیست، اقتصاد به علم وتخصص نیاز دارد. به گزارش املش ما ، عطاالله حکیمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه بخش خصوصی به بهترین وجه عمل نمی کند، گفت: چند روز قبل معاون اول رئیس […]

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به تصویب بی رویه قوانین گفت: اقتصاد دستوری نیست، اقتصاد به علم وتخصص نیاز دارد.

نماینده مردم رودبار حکیمیبه گزارش املش ما ، عطاالله حکیمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه بخش خصوصی به بهترین وجه عمل نمی کند، گفت: چند روز قبل معاون اول رئیس جمهوری در بخش نامه ای هشدار داد که هیچ کس حق ندارد نرخ ها را افزایش دهد و همان روز صنایع خودروسازی رسما قیمت ها را افزایش داد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با بخش نامه و لایحه نمی توان اشتغال ایجاد کرد تاکید کرد: وزیر کار که متولی ایجاد اشتغال در کشور است باید برنامه های خود را برای بازسازی اقتصاد ایران و شرایط کسب و کار ارائه دهد.

عطا الله حکیمی با تاکید بر اینکه در مورد اشتغال به اندازه کافی قانون داریم، گفت: در شرایط کنونی کالای قاچاق به راحتی از طریق گمرکات وارد کشور می شود و جایی برای تولید داخلی نمی گذارد، دولت و تیم اقتصادی آن اگر این مشکل را حل کند، بحث سرمایه گذاری و اشتغال هم در کشور حل می شود.

وی ادامه داد: برنامه ریزی اقتصاد کشور باید کوتاه مدت و بلند مدت تعریف شود تا به اقتصاد مطلوب دست پیدا کنیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، در پایان با بیان اینکه مجلس از خود بودجه ای ندارد عنوان کرد: مشکل از حوزه اجراست که متولی آن دولت است و مجلس نمی تواند در زمینه اجرایی کاری انجام دهد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد