کد خبر: 55031

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱:۵۳

مسئولی که نیامده، پست‌ها را تقسیم کرد!

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم این استان به جد با انتخاب زمانی‌قمی مخالف هستند، وی هنوز نیامده پست‌ها و مسئولیت‌ها را به بعضی از طیف‌ها بخشیده و وعده و وعید داده است. به گزارش املش ما ، محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: انتظار مردم […]

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم این استان به جد با انتخاب زمانی‌قمی مخالف هستند، وی هنوز نیامده پست‌ها و مسئولیت‌ها را به بعضی از طیف‌ها بخشیده و وعده و وعید داده است.

به گزارش املش ما ، محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: انتظار مردم از دولت تدبیر و امید و وزیر کشور این است که استان مرکزی را از این بلاتکلیفی خارج کرده و هر چه سریع‌تر استانداری را برای استان انتخاب کنند که در شأن و اندازه استان مرکزی باشد.

وی تصریح کرد: دولت بدون توجه به فشار و لابی بعضی از احزابی که دنبال سهم‌خواهی و منافع خودشان هستند، باید در انتخاب استاندار سرعت عمل به خرج داده و تکلیف استان را مشخص کند، متاسفانه عده‌ای از افراد با بعضی از گزینه‌ها برای پست و مسئولیت معامله کرده‌اند که دولت نباید اجازه دهد استان مرکزی تبدیل به یک شرکت سهامی شود و هر فردی بخواهد سهم خود را از آن بگیرد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استانداری باید برای استان مرکزی انتخاب شود که نسبت به رفع مشکلات منطقه عزم جدی داشته باشد، خاطر نشان کرد: متاسفانه در دو سالی که از روی کار آمدن دولت یازدهم گذشته هیچ کار جدی در این استان شکل نگرفته و مردم هیچ تغییری را احساس نکرده‌اند، با این حال در دو سال باقی مانده از فعالیت دولت یازدهم کارهای بسیار خوبی می‌شود انجام داد، به شرط اینکه فردی با تجربه، دارای سابقه درخشان و به دور از نگاه‌های حزبی و جناحی به عنوان استاندار انتخاب شود.

*افرادی که در استان‌های دیگر به آنها بها داده نشده را نمی‌پذیریم

آصفری با اشاره به مطرح شدن زمانی‌قمی به عنوان گزینه استانداری مرکزی گفت: احزاب سعی نکنند گزینه‌ای را که دیگر استان‌ها قبول نکرده و بهایی به او ندادند، بها داده و به عنوان گزینه استانداری این استان مطرح کنند.

وی افزود: استاندار در هر استانی دولت کوچک آن استان و نمونه بارز آن دولت است، نمونه‌ای که برای استان مرکزی انتخاب می‌شود، باید ویژگی خاص خود را داشته باشد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: بعضی از آقایانی که امروز مطرح هستند به اعتقاد من نمی‌توانند از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود استان به خوبی استفاده کرده و در راستای رفع دغدغه‌های مردم بکوشند، متاسفانه گزینه‌ای امروز مطرح است که شعار کار حزبی و سیاسی می‌دهد، در حالی که مردم از کار حزبی و سیاسی خسته شده و به دنبال ایجاد اشتغال و تولید و جذب سرمایه‌گذار هستند.

*دولت به نظر نماینده ولی فقیه و نمایندگان مردم استان احترام بگذارد

آصفری تاکید کرد: درخواست نماینده ولی فقیه و نمایندگان این استان از وزیر کشور این است که به دغدغه نمایندگان و نماینده ولی فقیه که همه یک حرف می‌زنند و روی گزینه‌ای تاکید دارند که دارای تجربه و توانمندی لازم بوده و هیچ توجهی به گروه‌بازی و سیاسی‌بازی ندارد، توجه کرده و وی را انتخاب کند.

وی با تاکید بر اینکه انتخاب گزینه مورد نظر نمایندگان و نماینده ولی فقیه استان هیچ منافعی برای آنها به جز منفعت برای مردم ندارد و آنان تنها به دنبال رفع دغدغه‌های مردم هستند، گفت: مردم از کار حزبی و جناحی و سیاسی خسته شده و به دنبال کار عمرانی، تولید، اشتغال‌زایی و اقتصادی هستند، در حال حاضر گزینه‌های بومی خوبی وجود دارد که می‌طلبد دولت بهترین گزینه را بدون توجه به نگاه کسانی که خود در انتخاباتشان از شعار اقتصاد و رفع مشکلات حرف می‌زدند، اما امروز به دنبال حزب‌بازی و جناح‌بازی خودشان هستند، انتخاب کند.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر دولت بخواهد شخصیتی مانند زمانی‌قمی را انتخاب کند باید بداند نمایندگان هیچ نظر مثبتی روی ایشان نداشته و ندارند، چرا که اگر وی توانمندی لازم را داشت، بندرعباسی‌ها وی را می‌پذیرفتند همچنین وی در همین پستی که در اختیار دارد می‌تواند به بهترین نحو عمل کند.
آصفری گفت: قطعا دولت تدبیر و امید هم به دنبال ایشان نیست، مرکزی استانی با زیرساخت‌های خوبی است و اگر استاندار فعال و به دور از نگاه‌های حزبی انتخاب شود می‌تواند تمام دغدغه‌های مردم را برطرف سازد.

*فروزان‌مهر بومی و گزینه خوبی برای استانداری مرکزی است

وی با اشاره به اینکه اکثر نمایندگان مجلس با نظر نماینده ولی فقیه استان مبنی بر انتخاب فروزان‌مهر هم‌نظر هستند، بیان داشت: خط قرمز نمایندگان و نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه اراک دغدغه مردم است.

استاندار نیز باید به دنبال رفع دغدغه‌های مردم باشد، هم‌اکنون نیروهای بومی بسیار توانمندی وجود دارد که دولت می‌تواند از این نیروهای بومی به جای نیروهای غیر بومی استفاده کند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان مردم این استان به جد با انتخاب زمانی‌قمی مخالف هستند، وی هنوز نیامده و انتخاب نشده پست‌ها و مسئولیت‌ها را به بعضی از طیف‌ها بخشیده و وعده و وعید داده است، کسی که انتخاب نشده پست و مقام‌ها را بذل و بخشش کرده و استان را به شرکت سهامی تبدیل کند، نمی‌تواند استانداری مناسبی باشد.

آصفری گفت: قطعا کسی که از طریق روزنامه‌ها و باندها به دنبال حمایت است، هیچ‌گاه نمی‌تواند دغدغه مردم را حل و فصل کند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد