کد خبر: 55010

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ - ۲۳:۳۴

استاندار گیلان : بزرگداشت هفته معلم باید به بهترین شکل ممکن برگزارشود

دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان امروز در نخستین نشست شورای آموزش و پرورش گفت : بزرگداشت هفته معلم باید به بهترین شکل ممکن برگزارشود. به گزارش املش ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر نجفی در این نشست با اشاره به اینکه نیروی انسانی عامل توسعه هرجامعه ای است افزود:آموزش و پرورش […]

دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان امروز در نخستین نشست شورای آموزش و پرورش گفت : بزرگداشت هفته معلم باید به بهترین شکل ممکن برگزارشود.

جلسه استانداریبه گزارش املش ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر نجفی در این نشست با اشاره به اینکه نیروی انسانی عامل توسعه هرجامعه ای است افزود:آموزش و پرورش در توسعه پایدار نیروی انسانی بسیار موثر است و کشور توسعه پیدا نمی کند مگر اینکه در بحث آموزش و پرورش به صورت پیشرفته عمل شود.

دکتر نجفی با اشاره به اینکه دانش آموزان و دانشجویان هستند که موجب رشد جامعه می شوند، گفت : مدارس و دانشگاه ها به وسیله ی پایداری انسان ها رشد می کنند و سالیان دراز با افتخارات به دست آمده توسط دانش آموزان و دانشجویان جایگاه های ماندگاری می یابند.

وی افزود : معلمان باید بدانند که شغلی ارزشمند دارند و این عزت و احترام جامعه مرهون تلاش ‌های خالصانه آنان است.
نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه بزرگداشت هفته معلم باید به بهترین شکل ممکن برگزارشود.

خاطر نشان کرد : ایام هفته معلم نمادی است که در سالروز شهادت استاد مطهری تبلور پیدا می کند و باید این فضای ایجاد شده به صورت الگو به ایام دیگر سال نیز تعمیم داده شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد