فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود استان گیلان از دستگیری دو توزیع کننده وکشف ۵ کیلو و ۶۶۰گرم تریاک در ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

مواد مخدربه گزارش املش ما ، سرهنگ”حسین نیک فرد”فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی این شهرستان در ۲۴ ساعت گذشته طی عملیات های جداگانه ۵کیلو و ۶۶۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط نمایند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی اطلاع از اینکه دو فرد ۲۷ و ۴۸ ساله در امر توزیع و فروش مواد مخدر فعالیت دارند با انجام تحقیقات لازم و اطمینان از صحت و سقم موضوع و با اخذ مجوز از مقام قضایی بازرسی از محل سکونت متهمان را در دستور کار خویش قرار دادند.

سرهنگ حسین نیک فرد ادامه داد: ماموران ضمن رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی در بازرسی انجام شده موفق شدند از متهم ردیف اول، یک کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک، ۴۱۰ گرم شیره تریاک، ۲۰۵ گرم سوخته تریاک٬ ۲۱۵ گرم حشیش٬ ۱کیلو و ۳۰۰ گرم آب شیره تریاک٬ ۱۹ عدد قرص متادون به وزن ۲ گرم ٬ ۱ عدد ترازوی توزین٬ ۱ حقه وافور ٬ مبلغ ۲ میلیون و ششصد و سی هزار ریال وجه نقد و از متهم ردیف دوم ۲ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۳۰ گرم سوخته تریاک و مبلغ ۳ میلیون و سیصد و شصت هزار ریال کشف و نامبردگان را دستگیر کنند.

به گفته وی، متهمان با تشکیل پرونده جهت سییر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

اشتراک این خبر در :