کد خبر: 54872

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۳

حواشی دیدار استقلال و ملوان ؛ فخرالدینی محروم شد

استقلال در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف ملوان رفت. *میلاد فخرالدینی در دقیقه ۶ این مسابقه از سوی داور با کارت زرد جریمه شد. با این اخطار این بازیکن ۲ کارته شد و دیدار بعدی تیم خود را در لیگ برتر […]

استقلال در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف ملوان رفت.

استقلال*میلاد فخرالدینی در دقیقه ۶ این مسابقه از سوی داور با کارت زرد جریمه شد. با این اخطار این بازیکن ۲ کارته شد و دیدار بعدی تیم خود را در لیگ برتر مقابل پدیده از دست داد. دیدار استقلال و پدیده روز جمعه هفته آینده برگزار می‌شود.

* بینی حنیف عمران‌زاده، مدافع استقلال در برخورد با مجید حسینی، دیگر بازیکن استقلال خونریزی کرد، اما عمران‌زاده بعد از مداوا بلافاصله وارد زمین شد و برای استقلال بازی کرد.

* فیروز کریمی که حرکاتش همیشه مورد توجه بوده است، بازهم در کنار زمین حضور دارد و حرکات عجیبی از خود به نمایش می‌گذارد. جنب‌وجوش بیش از حد سرمربی ملوان‌ها  مورد توجه عکاسان و تماشاگران قرار گرفته است.

* در صحنه‌ای که میلاد فخرالدینی در محوطه جریمه ملوان سرنگون شد امیر قلعه‌نویی خطاب به نمیکت‌نشینان استقلال اعلام کرد که این صحنه پنالتی بود.

* باد شدیدی در ورزشگاه در حال وزیدن است. این باد در نیمه اول به ضرر ملوانی‌ها است و آنها را برای حمله با مشکلاتی روبرو می‌کند.

* با توجه به اینکه استقلال یک بر صفر از حریف خود پیش است، محسن فروزان در شروع بازی کمی تاخیر ایجاد می‌کند که این کار اعتراض شدید تماشاگران ملوان را به همراه دارد. برخی از تماشاگران ملوان هم بعد از زمین خوردن هر بازیکن استقلال به شدت فحاشی می‌کنند. برخی از آنها هم قلعه‌نویی را “امیر ضدفوتبال” نامیدند.

* مجید حسینی، بازیکن استقلال که عملکرد خوبی نداشت و کارت زرد گرفت و حرکاتش بارها اعتراض قلعه‌نویی را به همراه داشت در اواخر نیمه اول مصدوم شد و جای خود را به میلاد نوری داد./طرفداری

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد