کد خبر: 54869

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۸ - ۸:۲۱

چرا وزیر کار به گیلان نیامد؟/گیلان مهم تر بود یا بازدید خوابگاه آوارگان جنگی جمهوری آذربایجان

چهارشنبه ۲۶ فروردین ماه طی سفر رییس جمهور به استان گیلان ۱۱ وزیر وی را همراهی می نمودند و برخی از وزرا در این سفر غایب بودند. به گزارش خبرنگار املش ما یکی از دغدغه ها و خواسته های  مردمان استان سرسبز گیلان همواره برطرف کردن مشکل اشتغال جوانان بوده و هست. هم استانی های […]

چهارشنبه ۲۶ فروردین ماه طی سفر رییس جمهور به استان گیلان ۱۱ وزیر وی را همراهی می نمودند و برخی از وزرا در این سفر غایب بودند.

وزیر کاربه گزارش خبرنگار املش ما یکی از دغدغه ها و خواسته های  مردمان استان سرسبز گیلان همواره برطرف کردن مشکل اشتغال جوانان بوده و هست.

هم استانی های گیلانی وقتی خبر سفر رییس جمهور را استان شان شنیدند  سر از پا نشناختند و امیدوار به آینده شان شدند زیرا که گمان می کردند با حضور رییس جمهور و وزرا بالاخص وزیر کار رفاه و امور اجتماعی قسمتی از مشکلات شان حل می گردد ولی این خوشحالی زیاد دوام نیاورد چون وزیر راه در این سفر دکتر روحانی را همراهی نمی نمود.

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران عصر روز چهارشنبه برای دیدار سه روزه وارد باکو پایتخت جمهوری آذربایجان شده بود و در سفرش از شهرک مسکونی جدید و خوابگاه های موقت پناهندگان و آوارگان جنگی جمهوری آذربایجان و  کلینیک جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در باکو بازدید داشت.

سفر رییس جمهور عصر پنج شنبه در حالی تمام شد که نه سخنی از کار و اشتغال جوانان بود و نه افتتاح پروژه ای برای اشتغال زایی !!!

ارسال دیدگاه

کسب درآمد