کد خبر: 54844

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۸ - ۲:۴۶

دیدار امام جمعه املش و مسئولین بنیاد مسکن این شهرستان

 به مناسبت سالگرد تاسیس بنیاد مسکن  ،امام جمعه شهرستان املش با مدیر و پرسنل بنیاد مسکن این شهرستان دیدار نمودند. به گزارش خبرنگار املش ما ، امیرکبیر حبیبی مدیر بنیاد مسکن املش در این جلسه  ضمن تبریک آغاز سال نو و هم زمانی سالگرد دهه حساب ۱۰۰ با میلاد با سعادت حضرت فاطمه ( س) […]

 به مناسبت سالگرد تاسیس بنیاد مسکن  ،امام جمعه شهرستان املش با مدیر و پرسنل بنیاد مسکن این شهرستان دیدار نمودند.

روحانی بنیاد مسکن حبیبیبه گزارش خبرنگار املش ما ، امیرکبیر حبیبی مدیر بنیاد مسکن املش در این جلسه  ضمن تبریک آغاز سال نو و هم زمانی سالگرد دهه حساب ۱۰۰ با میلاد با سعادت حضرت فاطمه ( س) و میلاد حضرت امام خمینی (ره) ، گزارش کاملی از عملکرد و فعالیت های بنیاد مسکن املش ارائه نمود .

امام جمعه املش گفت بنیاد مسکن حاصل تلاش و پیگیری های حضرت امام (ره) در خصوص تامین مسکن مناسب برای محرومان و مستضعفان جامعه بوده است که بحمد الله بعد از ۳۵ سال از تاسیس این نهاد مقدس ، شاهد خانه دار شدن اکثر افراد محروم و بخصوص روستاییان عزیز می باشیم.

حجت الاسلام  تقی روحانی در ادامه گفت:آمار های ارائه شده و بررسی عملکرد بنیاد مسکن این را نشان می دهد که  همت بلند و تلاش پرسنل این نهاد برای رفع مشکل مسکن محرومین و خدمت بی منت به آنهاست که باعث رضایتمندی مردم و خشنودی خداوند متعال خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد