کد خبر: 54842

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۸ - ۱:۵۰

خواسته های فرماندار املش/گلایه امام جمعه از عدم توجه به این شهرستان/ درخواست جدایی مردم لات لیل از لنگرود

پس از ادای احترام معاون رئیس جمهور به شهدای  املش در ابتدای ورودش به این شهرستان در جلسه شورای اداری حضور پیدا نمود. به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش در شورای اداری این شهرستان که با حضور معاون رئیس جمهور چهارشنبه ۲۶ فروردین صورت گرفته بود، با تبریک موفقیت ایران در بحث توافق […]

پس از ادای احترام معاون رئیس جمهور به شهدای  املش در ابتدای ورودش به این شهرستان در جلسه شورای اداری حضور پیدا نمود.

سفر سلطانی فر به املش33به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش در شورای اداری این شهرستان که با حضور معاون رئیس جمهور چهارشنبه ۲۶ فروردین صورت گرفته بود، با تبریک موفقیت ایران در بحث توافق هسته ای در مجامع جهانی از سفر هیئت دولت به استان گیلان ابراز خرسندی نمود و گفت: شعار دولت تدبیر و امید ، امیدواری به آینده در مردم ایجاد نمود که حضور پرشورشان در مراسم استقبال نشانه آن است.

مهدی جعفری افزود: احیاء مجدد چای که باعث آشتی مردم و باغات چای گردید از دیگر نشانه های امیدواری مردم این خطه به شعار دولت تدبیر و امید است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم سفر معاون  رئیس جمهور به  املش موجب خیر بسیار گردد و خروج این شهرستان از بن بست با ایجاد پروژه راه ارتباطی سنگر- سیاهکل به املش و امتداد آن به چابکسر و همچنین کوتاه نمودن دست سوداگران برنج با اجرای خرید تضمینی برنج توسط دولت ، اتمام فاز راه چهاربانده املش به شلمان ، آغاز اجرایی فاضلاب شهری املش ، تملک و ترمیم آثار تاریخی شهرستان ، احداث زمین چمن مصنوعی خرشتم و حل مشکل راه روستایی ییلاقات املش را موجب گردد.

گلایه امام جمعه املش از عدم توجه به این شهرستان

در ادامه امام جمعه املش با تبریک و خیر مقدم حضور نماینده رئیس جمهور در شهرستان، حجت الاسلام تقی روحانی اظهار داشت : شهرستان املش با تلاشهای نماینده این شهرستان در زمان دولت هاشمی شهرستان شد ولی برای برخوردارکردن  آن تلاش کم صورت گرفته است.

وی تخصیص اعتبار برای ایجاد  ۳ الی ۴ خانه عالم در شهرستان با توجه به قول مساعد استاندار و آغاز نهضت خانه عالم سازی ، تکمیل گلزار شهدای شهرستان که نیمه کاره رها شده ، نداشتن مکمل تقویت کننده امواج رادیو تلویزیونی رسانه ملی که با یک بارندگی موجب قطعی ارتباط می گردد و حمایت از وام بهزراعی چایکاران را از خواسته های مردم منطقه بیان داشت و به دولت مردان از بابت تمام موفقیت هایشان در مدت معدود خدمت گذاری به ملت ایران اسلامی سپاسگذاری نمود.

رهبری سفر سلطانی فر به املشرهبری املشی : بزرگترین دستاورد سفر رئیس جمهور به گیلان انتقال صحیح مسائل و مشکلات به مسئولان است

نماینده شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ، راه سنگر-سیاهکل -املش -رحیم آباد – چابکسر که به موازات راه رشت چابکسر ایجاد خواهد شد را پروژه بزرگ اقتصادی برای منطقه دانست و اظهار داشت : ما فقط خواهان آنیم که این پروژه مورد تائید هیئت دولت قرار گیرد و برای آن ردیف بودجه بیاورند و اعتبارش را هم اگر در سال ۹۵ تخصیص دهند مشکلی ندارد.

وی با بیان اینکه درآمد پائین  کشاورزان منطقه خرج زندگی شان را تامین نمی کند ، از دولت خواست رسیدگی به برنج و چای در این دوسال مطلوب بوده است ولی باید آن را به اتمام رسانند تا کشاورز  دیگر دغدغه فروش محصول خود را نداشته باشد.

محمد مهدی رهبری املشی ایجاد بیمه تامین اجتماعی برای چایکاران و کشاورزان منطقه، برنامه ریزی و تخصیص اعتبار برای آبیاری تحت فشار را از دیگر خواسته هایش بیان داشت که هیئت دولت میتواند با مصوب نمودن آنها  به مردم این منطقه نگاه رافت بخشی داشته باشد.

در پایان این جلسه تعدادی از اهالی منطقه لات لیل لنگرود طی نامه ای که به معاون رئیس جمهور اعطا نمودند خواستار جدایی آن منطقه از شهرستان لنگرود و بازگشت به شهرستان املش شدند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد