کد خبر: 54765

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ - ۷:۳۸

وزیر اقتصاد به مجلس احضار شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی که تاکنون توانسته ۲ کارت زرد مجلس را از آن خود کند، باز هم برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان اسدآباد و قائم‌شهر به مجلس احضار شد.  به گزارش املش ما ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده تشکیل جلسه علنی می‌دهند.  وزیر امور اقتصادی و […]

وزیر امور اقتصادی و دارایی که تاکنون توانسته ۲ کارت زرد مجلس را از آن خود کند، باز هم برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان اسدآباد و قائم‌شهر به مجلس احضار شد.

 به گزارش املش ما ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده تشکیل جلسه علنی می‌دهند.

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی هفته آتی برای پاسخگویی به سؤالات بهروز نعمتی و سیدهای حسینی نمایندگان اسدآباد و قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار در صحن علنی خانه ملت حضور می‌یابد.

گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد استنکاف علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش از اجرای قانون الحاق ۲ تبصره به ماده (۱۷) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش نیز هفته آینده در صحن علنی پارلمان قرائت می‌شود.

همچنین هفته آتی گزارش کمیسیون عمران در زمینه عملکرد دولت یازدهم در تأمین مسکن دهک‌های پائین و بررسی نحوه عملکرد عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به تعهدات زمین و مسکنی خود به مجلس در زمان اخذ رأی اعتماد را پس از قرائت آن در نشست علنی پارلمان، در راستای اجرای ماده ۴۹ آیین‌نامه داخلی مجلس مورد رسیدگی قرار می‌دهند./فارس

ارسال دیدگاه

کسب درآمد