کد خبر: 54738

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ - ۵:۵۷

کشف پایگاه داعش در مرز آمریکا!

منابع نظامی و امنیتی مکزیک از وجود یک پایگاه گروه تروریستی داعش در مرز آمریکا پرده برداشتند. به گزارش املش ما به نقل از العالم: سازمان غیردولتی “جودیشیال واچ” (Judicial Watch) به نقل از منابع نظامی و امنیتی مکزیت فاش کرد: گروه داعش در مکزیک و در نزدیکی مرز آمریکا پایگاه دارد. به نوشته سایت […]

منابع نظامی و امنیتی مکزیک از وجود یک پایگاه گروه تروریستی داعش در مرز آمریکا پرده برداشتند.

به گزارش املش ما به نقل از العالم: سازمان غیردولتی “جودیشیال واچ” (Judicial Watch) به نقل از منابع نظامی و امنیتی مکزیت فاش کرد: گروه داعش در مکزیک و در نزدیکی مرز آمریکا پایگاه دارد.
به نوشته سایت شبکه روسیا الیوم، براساس داده های جودیشیال واچ، پایگاه داعش در هشت کیلومتری شهر سیوداد خواریز در نزدیک شهر “باسو”ی ایالت تکزاس آمریکا قرار داد.
بنابر اعلام سازمان “جودیشیال واچ”، هسته دیگری وابسته به این گروه تندرو در منطقه دیگری نزدیک شهر بورتو بالوماس مکزیک فعالیت می کند.
به گفته این سازمان، نظامیان مکزیکی و مسوولان فدرال در جریان عملیات هفته خود به برگه هایی به زبان های عربی و اردو و همچنین نقشه های پایگاه فورت بلس آمریکا دست یافتند.
این سازمان به نقل از منابع سازمان اطلاعات مکزیک تصریح کرد: گروه داعش درحال برنامه ریزی برای منهدم کردن ساختار زیربنایی فرودگاه و قطار نواحی شهر سانتا ترزا در ایالت نیومکزیکوی آمریکا است.

کشف پایگاه داعش در مرز آمریکا!

منطقه سیوداد خواریز مکزیک صحنه درگیری بین باندهای مختلف مکزیکی است که در زمینه قاچاق مواد مخدر به داخل آمریکا با یکدیگر رقابت می کنند و این سازمان بعید ندانست که گروه داعش با هدف ارسال عناصر مسلح خود به آمریکا درصدد باشد که از تجار مواد مخدر کمک بگیرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد