کد خبر: 54705

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۷:۲۹

نرخ تورم در گیلان در دولت یازدهم کاهش ۲٫۵ درصدی یافت

استاندار گیلان گفت: در دوره ریاست جمهوری آقای روحانی، شاهد افزایش تولید و تلاش و کاهش ۲٫۵ درصدی نرخ تورم در گیلان بودیم و گیلان در کسب و کار رتبه نخست را داشته است. به گزارش املش ما ، محمدعلی نجفی دقایقی پیش در مراسم استقبال از رئیس جمهور در ورزشگاه عضدی این شهر با […]

استاندار گیلان گفت: در دوره ریاست جمهوری آقای روحانی، شاهد افزایش تولید و تلاش و کاهش ۲٫۵ درصدی نرخ تورم در گیلان بودیم و گیلان در کسب و کار رتبه نخست را داشته است.

به گزارش املش ما ، محمدعلی نجفی دقایقی پیش در مراسم استقبال از رئیس جمهور در ورزشگاه عضدی این شهر با عرض خیرمقدم به حسن روحانی اظهار کرد: از جانب مردم و هشت هزار شهید پیرو راه امام (ره) این استان، مقدم رئیس جمهور به استان سرسبز گیلان را خوش‌آمد می‌گویم.نجفی

وی افزود: مردم گیلان در انتخابات بیشترین استقبال را از برنامه‌های حضرت‌عالی نشان دادند و این حضور را امروز به فال نیک گرفته و با شادمانی مضاعف به استقبال آمدند.

استاندار گیلان ادامه داد: خوشبختانه شاهد افزایش تولید و تلاش و کاهش ۲٫۵ درصدی نرخ تورم در گیلان بودیم و گیلان در کسب و کار رتبه نخست را داشته است.

وی با بیان اینکه امسال نویدبخش آینده‌ای روشن برای ملت ایران است، تصریح کرد: سال گذشته شاهد افزایش امید و تلاش و کاهش ۲٫۵ درصد نرخ بیکاری در گیلان بودیم.

نجفی با اشاره به اینکه در شش فصل کاری شاهد فضای کسب و کار بودیم، خاطرنشان کرد: دکتر روحانی گیلان را به خوبی می‌شناسد که استانی توانمند در زمینه‌های کشاورزی، صنعت و تجارت به ویژه برای نیروهای تحصیل‌کرده است.

وی خطاب به رئیس جمهور یادآور شد: امیدواریم امسال با تاکید حضرت‌عالی شاهد رشد و پیشرفت و رونق اقتصادی در گیلان باشیم./فارس

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد