کد خبر: 54695

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۶:۲۴

استقبال مردم گیلان از رئیس جمهور نشانه ولایت‌مداری است

امام جمعه رشت گفت: استقبال مردم گیلان از رئیس جمهور نشانه ولایت‌مداری و پیشگامی به اسلام و اهل بیت (ع) است. به گزارش املش ما ، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی دقایقی پیش در مراسم استقبال از رئیس جمهور در ورزشگاه شهید عضدی این شهر با خیر مقدم به رئیس جمهور اظهار کرد: مردم گیلان ولایت‌مدار هستند. […]

امام جمعه رشت گفت: استقبال مردم گیلان از رئیس جمهور نشانه ولایت‌مداری و پیشگامی به اسلام و اهل بیت (ع) است.

به گزارش املش ما ، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی دقایقی پیش در مراسم استقبال از رئیس جمهور در ورزشگاه شهید عضدی این شهر با خیر مقدم به رئیس جمهور اظهار کرد: مردم گیلان ولایت‌مدار هستند.

وی افزود: استقبال مردم در این ورزشگاه نشانه ولایت‌مداری و پیشگامی به اسلام و اهل بیت (ع) است.قربانی

نماینده ولی فقیه در گیلان ادامه داد: این در حالی است که رابطه حکومت‌های استبدادی، اشرافی و سلطنتی در دنیا با مردمان‌شان، رابطه ارباب و برده است.

وی با بیان اینکه در دنیای غرب و دموکراسی دولت‌ها برده مردم هستند، ادامه داد: مردم در غرب آنچه را چه حق و یا باطل باشد تایید می‌کنند اما در نظام الهی اسلام رابطه حکومت با مردم رابطه پدر و فرزندی است.

قربانی گفت: علی (ع) در نامه‌ای به مالک اشتر نوشته است «ای مالک برای مردم آن‌چنان دل بسوزان که پدر و مادر برای فرزندان خود انجام می‌دهند و اگر فرزند خطا کرد باید او را نصیحت کرد و اگر خلاف قانون انجام می‌دهد باید جلوی او را گرفت و اگر در انجام وظایف کوتاهی می‌کند باید او را نصیحت کرد».

وی خطاب به روحانی رئیس جمهور اظهار کرد: فقر گیلان در زیر سرسبزی آن نهفته است و این جمله را روزی که آیت‌الله هاشمی رئیس جمهور بود و به گیلان آمد نیز عرض کردم و هنوز مشکلات این استان به طور کامل برطرف نشده است.

امام جمعه رشت ادامه داد: انتظار می‌رود با برنامه‌های خود در امر بیکاری جوانان، کشاورزی، برنج، چای، صنعت و دیگر نابسامانی‌ها اقدامات خوبی ارائه کنید.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری امسال را سال دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی اعلام کرده‌اند، خطاب به رئیس جمهور خاطرنشان کرد: رساله‌ای در این زمینه نوشتم که توسط حضرت‌عالی رونمایی می‌شود.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد