کد خبر: 54689

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۵:۳۹

ولایتی: لغو تمامی تحریم‌ها همزمان با محدودیت فعالیت‌های هسته‌ای مورد تاکید ایران است

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همزمانی لغو تمامی تحریم‌ها با محدودیت فعالیت‌های هسته‌ای ایران مورد تاکید ماست. به گزارش املش ما ، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز در حاشیه دیدار قائم‌مقام وزیر خارجه آلمان، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این پرسش که […]

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همزمانی لغو تمامی تحریم‌ها با محدودیت فعالیت‌های هسته‌ای ایران مورد تاکید ماست.

به گزارش املش ما ، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز در حاشیه دیدار قائم‌مقام وزیر خارجه آلمان، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این پرسش که نظر وزیر خارجه آلمان درباره لغو همزمان تحریم‌ها چیست؟ اظهار داشت: به ایشان گفتم که همزمانیولایتی محدود شدن امکانات هسته‌ای با برداشتن تحریم‌ها خواسته مهمی است که باید رعایت شود والا اینکه ایران شروع به محدود کردن فعالیت هسته‌ای خود کند و طرف مقابل صبر کند تا آژانس بین‌المللی تأیید کند که این کاملاً انجام شده و بعد تحریم‌ها را بردارند، برای جمهوری اسلامی ایران قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: معاون وزیر خارجه آلمان هم تصدیق کرد که باید توازنی بین این دو باشد و من هم گفتم که همزمانی این دو مورد تأکید جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به پرسش دیگری آیا مقام آلمانی تأکید کرد که همزمان تحریم‌های ایران باید رفع شود؟ افزود: بله، معاون وزیر خارجه آلمان گفت که این یک خواست عادلانه است./تسنیم

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد