کد خبر: 54685

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۵:۳۰

تجهیزات بیمارستان پورسینای رشت ابهامات هزینه‌کرد وزارت بهداشت را برطرف می‌کند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شایسته بود مسئولانی که در زمینه نحوه صرف بودجه وزارت بهداشت دچار ابهام هستند از نزدیک تجهیزات بیمارستان پورسینای رشت را می‌دیدند. به گزارش املش ما ، سید حسن قاضی‌‌زاده ‌هاشمی ظهر امروز به همراه محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی رشت بازدید […]

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شایسته بود مسئولانی که در زمینه نحوه صرف بودجه وزارت بهداشت دچار ابهام هستند از نزدیک تجهیزات بیمارستان پورسینای رشت را می‌دیدند.

به گزارش املش ما ، سید حسن قاضی‌‌زاده ‌هاشمی ظهر امروز به همراه محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی رشت بازدید کرد و افزود: این بیمارستان در پردیس دانشگاهی در حال ساخت است و در تلاش هستیم در سال ۹۵ آن را به بهره‌برداری برسانیم.

وزیر بهداشت دانشکده دندانپزشکی در مجتمع پزشکی سایت لاکان را نیز مورد بازدید قرار داد و گفت: امکان تبدیل دانشکده دندان‌پزشکی گیلان به مرکز آموزشی‌پژوهشی و درمانی دهان و دندان وجود دارد.هاشمی

وی در ادامه بازدید از مرکز آموزشی درمانی پورسینای رشت نیز اظهار کرد: بیمارستان پورسینا به عنوان قدیمی‌ترین بیمارستان و تنها سانتر ترومای گیلان نیازمند توجه ویژه مسئولان است تا خدمات درمانی این مرکز آنگونه که در خور مردم فهیم استان است، ارائه شود.

قاضی‌زاده‌هاشمی بخش رادیولوژی اورژانس پورسینا را مورد بازدید قرار داد و تصریح کرد: شایسته بود مسئولانی که در زمینه نحوه صرف بودجه وزارت بهداشت دچار ابهام هستند از نزدیک تجهیزات این مرکز را می‌دیدند.

وی در ادامه از خط تولید داروهای ضد سرطان سبحان انکولوژی که یکی از پیشرفته‌ترین کارخانه تولید کننده داروهای ضد سرطان در خاورمیانه بوده و در زمینی به مساحت ۲۵ هزار متر مربع با بنایی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در حال فعالیت است، بازدید کرد.

وزیر بهداشت در ادامه با حضور در مجتمع دانشگاهی لاکان رشت حضور یافت و مرکز رشد فناوری سلامت گیلان را افتتاح کرد و یادآور شد: مرکز رشد فناوری سلامت در حیطه فرآورده‌های دارویی، تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و دیگر خدمات بهداشتی درمانی فعالیت می‌کند.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد