کد خبر: 54669

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۳:۲۵

رئیس جمهور ایران خوش بمویی به گیلان

مردم حاضر در ورزشگاه شهید عضدی رشت با شعار «رئیس جمهور ایران خوش بمویی به گیلان» در انتظار ورود روحانی هستند. به گزارش املش ما ، مسیرهای تجمع و استقبال از رئیس جمهور به طرف ورزشگاه شهید عضدی رشت از صبح امروز مملو از جمعیت شده و هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می‌شود. مسیر […]

مردم حاضر در ورزشگاه شهید عضدی رشت با شعار «رئیس جمهور ایران خوش بمویی به گیلان» در انتظار ورود روحانی هستند.

به گزارش املش ما ، مسیرهای تجمع و استقبال از رئیس جمهور به طرف ورزشگاه شهید عضدی رشت از صبح امروز مملو از جمعیت شده و هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می‌شود.

مسیر چهار راه قدس «میکاییل»ـ خیابان حافظ‌ ـ خیابان نامجو‌ـ ورزشگاه عضدی رشت، تنها مسیر اعلام شده برای تردد مردم به طرف ورزشگاه است که مردم در این مسیر در حال حرکت به طرف مقصد مراسم استقبال هستند.روحانی2

جمعیت بسیاری در پشت در ورزشگاه شهید عضدی رشت در انتظار ورود هستند ضمن اینکه نیمی از ورزشگاه از جوانان با پرچم‌های ایران پر شده است.

در خیابان تختی رشت مردم پیاده به طرف ورزشگاه شهید عضدی رشت در حرکت هستند و یکی از شهروندان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: به رئیس جمهور خوش‌آمد می‌گوییم و علاقه‌مندی خود را اعلام می‌کنیم.

جوانی که با عجله در راه رسیدن به ورزشگاه شهید عضدی است نیز از حضور رئیس جمهور به گیلان ابراز خرسندی کرد و گفت: به رئیس جمهور می‌گویم به گیلان ما خوش‌آمدی.

در سطح شهر بنرها و تابلوهای خوش‌آمدگویی از رئیس جمهور در نقاط مختلف نصب شده و مردم خود را از قبل آماده استقبال پرشور از میهمان کرده‌اند.

بنر سردار بزرگ جنگل میرزا کوچک جنگلی و ۲۰ شهید شاخص استان از جمله شهید خوش‌سیرت، نقیبی‌راد، شهید رضوان‌خواه، شهید گل‌آور، شهید حق‌وردیان و شهید نظری در ورزشگاه عضدی نصب شده است.

 شعار محلی «رئیس جمهور ایران خوش بمویی به گیلان» و «همدلی و همزبانی با قدم روحانی» توسط مردم در ورزشگاه سر داده می‌شود.

خبرنگاران رسانه‌های مختلف نیز در ورزشگاه ساماندهی شدند و رایانه در اختیار آنها قرار گرفته تا رویداد سفر سریع‌تر ارسال شود.

به گزارش فارس، رئیس جمهور در پانزدهمین سفر استانی خود تا ساعتی دیگر وارد گیلان می‌شود و در ورزشگاه شهید عضدی رشت با مردم دیدار می‌کند./فارس

ارسال دیدگاه

کسب درآمد