کد خبر: 54643

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۰:۰۳

انتظار مردم گیلان در پشت در ورزشگاه عضدی رشت

مردم گیلان برای دیدار با رئیس جمهور به طرف ورزشگاه شهید عضدی رشت در حرکت هستند و تعداد زیادی نیز پشت در ورزشگاه به انتظار باز شدن در نشسته‌اند. به گزارش املش ما ، ورزشگاه شهید عضدی رشت تا ساعتی دیگر در اختیار مردم گیلان قرار می‌گیرد و با حضوری پرشور از رئیس جمهوری کشورمان […]

مردم گیلان برای دیدار با رئیس جمهور به طرف ورزشگاه شهید عضدی رشت در حرکت هستند و تعداد زیادی نیز پشت در ورزشگاه به انتظار باز شدن در نشسته‌اند.

به گزارش املش ما ، ورزشگاه شهید عضدی رشت تا ساعتی دیگر در اختیار مردم گیلان قرار می‌گیرد و با حضوری پرشور از رئیس جمهوری کشورمان استقبال می‌کنند، اکنون جمعیت زیادی پشت در این ورزشگاه در انتظار باز شدن درهای آن و ورود به ورزشگاه عضدی هستند.

اتوبوس‌های حامل مردم شهرستان‌های مختلف گیلان یکی پس از دیگری در مقابل ورزشگاه شهید عضدی رشت توقف کرده و جمعیت زیادی خود را برای استقبال از رئیس جمهور آماده می‌کنند.استقبال

ورزشگاه شهید عضدی رشت تا ساعتی دیگر مملو از جمعیت منتظر می‌شود که قرار است با روحانی رئیس جمهوری کشورمان دیدار کنند.

یکی از شهروندان رشتی که در حال رفتن به طرف ورزشگاه بود در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: برای دیدار رئیس جمهور می‌روم و خوشحال هستم از اینکه رئیس جمهور به گیلان سفر کرده و امیدواریم خاطره خوبی از این سفر به جای گذاشته شود.

شهروند دیگری نیز از حضور رئیس جمهوری در گیلان ابراز خرسندی کرد و گفت: از ساعت پنج صبح امروز در مقابل ورزشگاه عضدی هستم و امیدواریم حضور رئیس جمهور موجب خیر و برکت برای گیلان باشد و مشکلات استان برطرف شود.

شهروند دیگری که از خیابان‌های دور در حال رفتن به طرف ورزشگاه بود نیز دلیل رفتن خود را علاقه‌مندی نسبت به رئیس جمهوری عنوان کرد و افزود: انتظار می‌رود رئیس جمهور مشکلات گیلان به‌ویژه در بخش اشتغال را برطرف کند.

شهروند دیگری که از بندر انزلی خود را به رشت رسانده است نیز ضمن خوش‌آمدگویی به رئیس جمهور اظهار کرد: برای دیدن رئیس جمهوری به ورزشگاه عضدی می‌روم و امیدوارم موجب خیر و برکت باشد.

جمعی از جوانان ورزشکار و مدال‌آوران در رشته کاراته با لباس فرم و سفید ورزشکاری به همراه رئیس هیئت کاراته گیلان برای استقبال از رئیس ‌جمهوری در انتظار باز شدن در ورزشگاه شهید عضدی هستند.

به گزارش فارس، جمعیت زیادی در ابتدای صبح از مسیرهای چهار راه تختی، میکائیل، خیابان حافظ به طرف ورزشگاه شهید عضدی رشت در حرکت هستند.

رئیس جمهوری در پانزدهمین سفر استانی خود تا ساعتی دیگر وارد گیلان می‌شود و در ورزشگاه شهید عضدی رشت با مردم دیدار می‌کند./فارس

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد