کد خبر: 54623

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ - ۲۰:۲۷

رهبری املشی: سایت نفتی سردار جنگل در اولویت پیشنهادی به دولت در سفر به گیلان است

مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به سفر این هفته رئیس جمهور اظهار داشتند: تلاش می‌کنیم در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به گیلان با همدلی و هم‌زبانی مردم و مسئولان استان تصمیماتی خوبی توسط دولت به تصویب برسد و باید تلاش شود تا مشکل اشتغال جوانان رفع شود. به گزارش املش ما ، […]

مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به سفر این هفته رئیس جمهور اظهار داشتند: تلاش می‌کنیم در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به گیلان با همدلی و هم‌زبانی مردم و مسئولان استان تصمیماتی خوبی توسط دولت به تصویب برسد و باید تلاش شود تا مشکل اشتغال جوانان رفع شود.

رهبری املشیبه گزارش املش ما ، عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه ۱۰ اولویت پروژه در دستور کار سفر هیات دولت قرار دارد گفت: سایت نفتی سردار جنگل در اولویت کار دولت در سفر به استان گیلان است و سد پلرود رودسر که با اعتبار ۱۵۰ میلیارد دیگر در طی دو سال  باید به بهره برداری برسد هم در این لیست قرار دارد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اجرا شدن و راه‌اندازی این سایت برای تمام مردم گیلان فواید اقتصادی و اشتغال‌زایی دارد.

وی افزود: رقم اشتغالزایی میدان نفتی سردار جنگل گیلان  آنقدر چمشگیر است که می‌تواند در کاهش نرخ بیکاری گیلان که از معضلات اصلی استان محسوب می شود بسیار تاثیرگذار باشد.

محمد مهدی رهبری املشی سفر هیات دولت را به استان گیلان فرصت مناسبی برای ارتقای توسعه و پیشرفت استان دانست و افزود:محرومیت استان گیلان باتوجه به ظرفیت ها وپتانسیل بالای نیروی انسانی زیاد بوده و در جهت رفع آن نگاه وِیژه دولت را می طلبد./خانه ملت

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد