کد خبر: 54577

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ - ۴:۴۷

واکنش رسول خادم به پیام رهبر معظم انقلاب

رئیس فدراسیون کشتی از پیام تبریک مقام معظم رهبری تشکر کرد. به گزارش املش ما ، رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی در گفتگو با سایت کمیته ملی المپیک گفت: بسیار خوشحالیم که قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جام جهانی، دل میلیون ها نفر از مردم ایران اسلامی و بخصوص مقام معظم رهبری […]

رئیس فدراسیون کشتی از پیام تبریک مقام معظم رهبری تشکر کرد.

خادمبه گزارش املش ما ، رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی در گفتگو با سایت کمیته ملی المپیک گفت: بسیار خوشحالیم که قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جام جهانی، دل میلیون ها نفر از مردم ایران اسلامی و بخصوص مقام معظم رهبری که همیشه حامی جامعه ورزش بوده اند را شاد کرده است.

وی ادامه داد: از تبریکات مقام معظم رهبری که همیشه مایه دلگرمی و قوت قلب ما بوده است و همچنین از تبریک رئیس جمهور و رئیس مجلس تشکر می کنم و از خداوند متعال شاکرم که یاری مان کرد تا شاهد به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشورمان و طنین انداز شدن سرود ملی میهن عزیزمان در سالن برگزاری رقابت ها باشیم.

خادم در خاتمه گفت: امیدواریم با حمایت های دولت، مجلس شورای اسلامی، مسئولان ورزش کشور و دعای خیر مردم، کشتی گیران کشورمان بتوانند در رقابت های کسب سهمیه المپیک و بازی های المپیک ۲۰۱۶ خوش درخشیده و موجبات رضایت مردم و مسئولین را فراهم آوردند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد