کد خبر: 54571

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۳ - ۲۱:۴۴

آیا سفر رئیس جمهور به گیلان قریب الوقوع است؟!!/عکس

اوایل فروردین ۹۴ خبری در رسانه های گیلانی منتشر شد که از حضور رئیس جمهور ایران اسلامی به سرزمین میرزاکوچک خان خبر می داد. به گزارش خبرنگار املش ما از روز دوم ، سوم فروردین ماه خبر حضور رئیس جمهور ایران اسلامی دکتر روحانی به استان گیلان تیتر یک همه رسانه های مجازی بود و […]

اوایل فروردین ۹۴ خبری در رسانه های گیلانی منتشر شد که از حضور رئیس جمهور ایران اسلامی به سرزمین میرزاکوچک خان خبر می داد.

سفر قریب الوقوع4به گزارش خبرنگار املش ما از روز دوم ، سوم فروردین ماه خبر حضور رئیس جمهور ایران اسلامی دکتر روحانی به استان گیلان تیتر یک همه رسانه های مجازی بود و هرکدام از مسئولین و مطلعین از زمان و چگونگی حضور ایشان به استان خبر میدادند.

در بررسی و مطالعه برخی از سایت ها  بعضی از مسئولین سفر رئیس دولت تدبیر و امید را به استان سرسبزمان سفری قریب الوقوع بیان داشته اند و این درحالیست ، سفری را سفر قریب الوقوع می گوید که بدون هیچ برنامه ریزی و اطلاعی صورت گیرد .

حال این سوال پیش می آید که این کلمه استفاده ابزاری شده است یا در بی توجهی در معنی توسط برخی رسانه ها  قرار گرفته است؟!

لازم است دوستان رسانه ای بجای غلو و بزرگ نمایی به اصل مطلب بپردازند و در کنار بازگویی مطالبات ملت، همیار و همدل با دولت باشند زیرا که دکتر روحانی رئیس جمهور همه ملت است نه قشری خاص!

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد