کد خبر: 54569

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۵

محمد احمد زاده:در جام جهانی از حیثیت فوتبال کشوردفاع می کنیم

دو عضو ملی پوش فوتبال ساحلی ایران با عالی توصیف کردن سطح مسابقات آسیایی در قطر گفتند: از حیثیت فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی دفاع می کنیم. به گزارش املش ما ، محمد احمد زاده عضو تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی پس از بازگشت از بازی های آسیایی قطر انتخابی جام جهانی در […]

دو عضو ملی پوش فوتبال ساحلی ایران با عالی توصیف کردن سطح مسابقات آسیایی در قطر گفتند: از حیثیت فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی دفاع می کنیم.

محمد احمدزادهبه گزارش املش ما ، محمد احمد زاده عضو تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی پس از بازگشت از بازی های آسیایی قطر انتخابی جام جهانی در کشور پرتغال روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا در رودسر بیان کرد: در این دوره از مسابقات تمامی رقبای ما با آمادگی کامل و با هدف اخذ سهمیه جام جهانی حضور پیدا کرده بودند و همین امر بر اهمیت مسابقات افزوده بود.

وی با بیان اینکه در بازی نخست کار بسیار سختی مقابل تیم لبنان پیش رو داشتیم، اظهار کرد: بازی نخست شرایط خاص خود را داشت و موفق شدیم به لطف خدا و تلاش و کوشش بازیکنان پیروز از زمین بازی خارج شویم.

عضو تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ادامه داد: در بازی های بعدی با اقتدار کامل تیم تایلند را با نتیجه پر گل هشت بر دو شکست دادیم و در بازی تک حذفی نیز تیم پر قدرت امارات را با نتیجه شش بر یک مغلوب کردیم و بچه های ما با تمام وجود و توان ظاهر شدند و جانانه از حیثیت فوتبال کشور دفاع کردند.

احمد زاده بیان داشت: در بازی نیمه نهایی به مصاف تیم ژاپن رفتیم و با وجود اینکه دو بر صفر از حریف پیش بودیم، متاسفانه نتیجه بازی را ۵ بر ۴ واگذار کردیم.

این عضو تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران به دیدار رده بندی با تیم لبنان هم اشاره کرد و گفت: در این دیدار، این تیم را با نتیجه هشت بر سه شکست دادیم و با این پیروزی، به جام جهانی صعود کردیم.

احمد زاده در ادامه با گلایه از برگزار نشدن مراسم تجلیل از بازیکنان ملی پوش تیم فوتبال ساحلی کشور در رودسر تصریح کرد: انتظار ما از مسوولان شهرستان این بود که پس از بازگشت از مسابقات المپیک تایلند که آذرماه سال گذشته با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید و همچنین در این دوره از مسابقات در قطر که سهمیه جام جهانی را بدست آوردیم ، مراسمی به منظور ترویج فرهنگ ورزش و ایجاد انگیزه برگزار می کردند.

حسن عبداللهی دیگر عضو تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران نیز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در مجموع سطح این مسابقات بسیار عالی بود چراکه تیم های شرکت کننده روی بازیکنان خود سرمایه گذاری خوبی کرده بودند و با تمام توان به مسابقات آمده بودند.

وی با بیان اینکه مسابقات جام جهانی تیر ماه سالجاری در کشور پرتغال برگزار می شود، افزود: در این دوره از مسابقات، ۱۶تیم حضور دارند و تلاش می کنیم با تمام وجود از حیثیت فوتبال کشور دفاع کنیم.

شایان ذکر است در مسابقات آسیایی قطر که از سوم تا دهم فروردین ماه جاری با شرکت ۱۴ تیم برگزار شد، در نتایج تیمی عمان در جایگاه نخست تکیه زد، ژاپن در مکان دوم قرار گرفت، ایران سوم شد و تیم لبنان هم مقام چهارم را به دست آورد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد