کد خبر: 54566

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۳ - ۲۰:۵۹

سردار علیزاده : سفر رئیس جمهور نباید به نفع جریان خاصی مصادره شود/ روحانی، رئیس جمهور تمام ملت است

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با بیان اینکه رئیس جمهوری متعلق به تمام ملت ایران است گفت: استاندار گیلان توجه داشته باشد سفر رئیس جمهور به این استان به نفع جریانی خاص مصادره نشود. به گزارش املش ما ، سردار نظرعلی علیزاده امروز در گفت‌وگو بافارس  با اشاره به درخواست محمدعلی نجفی استاندار گیلان مبنی […]

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با بیان اینکه رئیس جمهوری متعلق به تمام ملت ایران است گفت: استاندار گیلان توجه داشته باشد سفر رئیس جمهور به این استان به نفع جریانی خاص مصادره نشود.

سردار علیزادهبه گزارش املش ما ، سردار نظرعلی علیزاده امروز در گفت‌وگو بافارس  با اشاره به درخواست محمدعلی نجفی استاندار گیلان مبنی بر حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور اظهار کرد: آقای روحانی، رئیس جمهور تمام ملت ایران است و استاندار توجه داشته باشد سفر رئیس جمهور به نفع جریانی خاص مصادره نشود.

وی ادامه داد: وقتی مردم می‌بینند مشاور و معاون سیاسی‌امنیتی استاندار، فرماندار شهرستان و … در میتینگ اصلاح‌طلبان حضور می‌یابند و در این جلسه برنامه‌ها و شعارهایی طراحی می‌شود قطعاً احساس می‌کنند آقای رئیس جمهور در چنبره جریان سیاسی خاص قرار دارد در صورتی که سفر رئیس جمهوری مربوط به تمام مردم است.

علیزاده با تاکید براینکه آقای روحانی رئیس جمهوری نظام جمهوری اسلامی ایران است، بیان کرد: ریاست جمهوری ربطی به حزب، جریان و گروه سیاسی خاص ندارد.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان به هزینه بسیار مردم برای حراست از نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: شهدای بسیاری برای حفظ جمهوری اسلامی ایران تقدیم شده است.

وی با بیان اینکه انتظار می‌رود آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان در این‌گونه کارهای بزرگ که در دولت‌ها اتفاق می‌افتد به مسئولان تذکر دهد، تصریح کرد: رئیس جمهور متعلق به کل نظام، انقلاب و تمام مردم است.

علیزاده متذکر شد: استاندار باید بداند وقتی معاون سیاسی‌امنیتی‌ وی میتینگ برگزار می‌کند و شعارهایی برای رفع حصر فتنه‌گران در سفر رئیس ‌جمهور طراحی می‌شود این امر با واکنش مردم مواجه شده و اگر موضوعی پیش آید مسئولان باید پاسخ‌گو باشند زیرا مردم نسبت به افرادی خاص که شعارهای غیرمتعارف داده و سوت و کف می‌زنند واکنش نشان می‌دهند.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با اشاره به اینکه انتظار می‌رود آقای رئیس ‌جمهور دور از جریان‌های سیاسی نگاه ویژه‌ای به این استان داشته ‌باشد، بیان کرد: گیلان در بخش‌های کشاورزی، صنعت و زیرساخت‌های مختلف عمرانی و سازندگی نیاز به توسعه دارد.

وی وجود بیکاری، ایجاد اشتغال و فقر را از موضوع‌های مهم استان برشمرد و یادآور شد: گیلان از استان‌های برخوردار در منابع مختلف زیرزمینی و روی زمینی محسوب می‌شود و نیروهای بالقوه و حتی بالفعل فوق‌العاده‌ای دارد اما به دلیل توجه نکردن به استان از عقب‌ماندگی‌های بزرگی برخوردار است و از آقای استاندار انتظار می‌رود به این نکته‌ها توجه داشته باشد و مسئولان را متوجه این امور کند.

علیزاده خواستار تلاش مسئولان در برطرف کردن مشکلات استان در سفر رئیس جمهور به گیلان شد و اظهار کرد: استان نیازمند توجه ویژه در بخش‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است و انتظار می‌رود آقای رئیس جمهور در سفر به گیلان به این نکته‌ها توجه داشته باشد.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۴ - فروردین - ۱۳۹۴

    بنا به اظهارات متولیان دستگاههای نظارتی استان حضور و فعالیت معاون سیاسی و امنیتی استاندار محترم گیلان غیر قانونی است .لذا با عنایت به انتخابات مجلس در اسفند ۹۴ انتظار می رود دستگاههای امنیتی و نظارتی به وظیفه قانونی خویش عمل نمایند …


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد