کد خبر: 54548

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۴

فرماندار املش: ثبت‌نام خانوارهای جدید برای دریافت یارانه ابلاغ نشده است

فرماندار املش گفت: ثبت‌نام خانوارهای جدید برای دریافت یارانه تا این لحظه به فرمانداری ابلاغ نشده است. به گزارش املش ما ، مهدی جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه حذف و اضافه دریافت یارانه نقدی بر اساس رأی کمیسیون خاص در فرمانداری اجرایی می‌شود، اظهار داشت: این دستورالعمل دارای ۶ بند است […]

فرماندار املش گفت: ثبت‌نام خانوارهای جدید برای دریافت یارانه تا این لحظه به فرمانداری ابلاغ نشده است.

دکتر مهدی جعفریبه گزارش املش ما ، مهدی جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه حذف و اضافه دریافت یارانه نقدی بر اساس رأی کمیسیون خاص در فرمانداری اجرایی می‌شود، اظهار داشت: این دستورالعمل دارای ۶ بند است که فرد متقاضی یکی از این شرایط را باید احراز کند.

وی با اشاره به خانواره‌هایی که از ثبت نام برای درافت یارانه نقدی بازمانده‌اند، افزود:ثبت‌نام خانوارهای جدید برای دریافت یارانه  تا این لحظه به فرمانداری ابلاغ نشده است و در صورت ابلاغ این بخشنامه را اجرایی می‌کنیم.

فرماندار املش با بیان اینکه در صورت تولد فرزند، طلاق و ازدواج، یارانه افراد حذف و اضاف می‌شود، گفت: این کار به صورت روال عادی در حال انجام است و مشکلی در این زمینه نداریم.

به گزارس تسنیم، با عنایت به تکلیف مصرح در بند “د” تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۹۴ کل کشور, دولت موظف است از فروردین ماه سال ۱۳۹۴، امکان ثبت‌نام کلیه کسانی را که موفق به ثبت‌نام در طرح دریافت یارانه نقدی نشده‌اند در فرمانداری‌های شهرستان‌ها فراهم نموده و از ماه بعد از ثبت‌نام، نسبت به پرداخت یارانه آنان اقدام نماید.

همچنین بر اساس تکلیف مصرح در بند “ح” تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۹۴ کل کشور، دولت موظف است یارانه خانوارهای پردرآمد را قطع کند. خانوارهای پردرآمد به‌تشخیص دولت و براساس شرایط اقلیمی، بعد خانوار و محل سکونت و میزان درآمد تعیین می‌شود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد