کد خبر: 54515

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۲ - ۳:۰۲

نظر رهبر اپوزیسیون انگلیس درباره فلسطین

رهبر اپوزیسیون انگلیس با اعلام این مساله که «اگر به رسمیت شناختن کشور فلسطین به امضای توافق صلح فراگیر در منطقه خاورمیانه کمک بکند، ترجیح می دهد این کار را انجام بدهد» جنجال گسترده ای در رسانه های این کشور در آستانه انتخابات پارلمانی به پا کرده است. به گزارش املش ما ، ایسنا به […]

رهبر اپوزیسیون انگلیس با اعلام این مساله که «اگر به رسمیت شناختن کشور فلسطین به امضای توافق صلح فراگیر در منطقه خاورمیانه کمک بکند، ترجیح می دهد این کار را انجام بدهد» جنجال گسترده ای در رسانه های این کشور در آستانه انتخابات پارلمانی به پا کرده است.

به گزارش املش ما ، ایسنا به نقل از رویترز خبر داد، “إد میلیبند” این اظهارات را در پاسخ به سوالات خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی بیان کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در صورت پیروزی در انتخابات کشور فلسطین را به رسمیت خواهد شناخت، اظهار داشت: ما به هنگام رای گیری درباره این مساله اعلام کردیم که این رای گیری درباره اصل به رسمیت شناختن است و تصمیم گیری درباره زمان به رسمیت شناختن بستگی به میزان تاثیرگذاری این مساله بر روی مذاکرات سازش دارد.

میلیبند خاطرنشان کرد که حزب مخالف کارگر که وی رهبری آنرا بر عهده دارد موافق به رسمیت شناخته شدن کشور فلسطین است.

وی افزود: من کاری به پیشگویی ها درباره اینکه در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد ندارم. هر تصمیمی در زمان خودش گرفته می شود.

گفتنی است که اد میلیبند از زمان آزاد تبلیغات انتخاباتی در انگلیس، رقبای سیاسی خود را به شدت به چالش کشیده است و احتمال تصدی سمت نخست وزیری از سوی وی وجود دارد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد