کد خبر: 54484

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۷

کاردار عربستان به وزارت خارجه احضار شد

در پی اظهارات بی اساس و واهی سخنگوی حملات نظامی عربستان به یمن مبنی بر دخالت ایران در آموزش نیروهای انصارالله، کاردار سفارت عربستان در تهران به وزارت خارجه احضار شد. به گزارش املش ما به نقل از باشگاه خبرنگاران، در پی اظهارات بی اساس و واهی سخنگوی حملات نظامی عربستان سعودی به یمن مبنی […]

در پی اظهارات بی اساس و واهی سخنگوی حملات نظامی عربستان به یمن مبنی بر دخالت ایران در آموزش نیروهای انصارالله، کاردار سفارت عربستان در تهران به وزارت خارجه احضار شد.

کاردار عربستانبه گزارش املش ما به نقل از باشگاه خبرنگاران، در پی اظهارات بی اساس و واهی سخنگوی حملات نظامی عربستان سعودی به یمن مبنی بر دخالت جمهوری اسلامی ایران در آموزش نیروهای انصارالله جهت ضربه زدن به مردم یمن و تخریب زیرساخت های حیاتی این کشور، کاردار عربستان شامگاه چهارشنبه ۱۹/۱/۱۳۹۴ به وزارت امور خارجه فراخوانده و مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به وی ابلاغ شد.

 

رئیس اداره اول خلیج فارس در این دیدار ضمن نادرست خواندن اظهارات العسیری، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران مسائل و تحولات یمن را صرفا یک امر داخلی می‌داند و ضمن رد هرگونه توسل به زور جهت حل مسائل این کشور بر راه‌حل سیاسی تاکید دارد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد