کد خبر: 54439

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۲

برد پرسپولیس مقابل النصر عربستان

سرخپوشان در حالی هفته چهارم خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان می روند که بازی رفت خود را در مقابل این تیم با شکست سنگینی از سر گذراندند. به گزارش املش ما به نقل از “ورزش سه”،  امروز و پس از تغییر و تحولات اخیر، پرسپولیسی ها قصد گرفتن انتقام از النصر […]

سرخپوشان در حالی هفته چهارم خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان می روند که بازی رفت خود را در مقابل این تیم با شکست سنگینی از سر گذراندند.

پرسپولیسبه گزارش املش ما به نقل از “ورزش سه”،  امروز و پس از تغییر و تحولات اخیر، پرسپولیسی ها قصد گرفتن انتقام از النصر و محکم کردن جای خود در صدر جدول را دارند.

 

سرخپوشان که دو بازیکن اصلی و تاثیرگذار خود را در این بازی به همراه ندارند، می خواهند با کسب هر سه امتیاز این بازی حساس و خانگی هرسه امتیاز را به داشته های اضافه کنند.

 

داوران: ما نینگ (چین)، کمک ها: هو ویمینگ (چین)، مو یوکسین (چین)

 

اخطار: دقیقه ۵ هاوساوی (النصر)، دقیقه ۴۵+۳ خانزاده (پرسپولیس)، عالیشاه ۶۶ (پرسپولیس)، صادقیان ۶۷ (پرسپولیس)

 

پرسپولیس ایران: سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، محمد رضا خانزاده، مایکل اومانیا، حمید علی عسگر، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی، هادی نوروزی، امید عالیشاه، فرناندو گابریل(۹۰+۶ بابک حاتمی)  و مهدی طارمی(۸۴ -علی علیپور)

سرمربی: حسین عبدی

 

النصر عربستان: عبداله الانزی، محمد ابراهیم، آرماندو ویلا، خالد الغمدی، حسین عبدالغنی، آدرین میرزجسکی، حسن راهب، جبرین، شراهیلی، عباس الفرج، هاوساوی

سرمربی: خورخه داسیلوا

 

شرح گل:

پرسپولیس یک النصر صفر (دقیقه ۶۰ مهدی طارمی): مهدی طارمی با ضربه چیپ و خلاف جهت حرکت دروازه بان النصر دروازه این تیم را باز کرد و پرسپولیس را پیش انداخت.

 

دقایق حساس

دقیقه ۵ – فرار طارمی در بین مدافعان النصر، اولین موقعیت را برای سرخپوشان ایجاد می کند اما خطای مدافع النصرها باعث از دست رفتن این موقعیت شد.

دقیقه ۸ – حرکت آرماندو ویلا و شوت او در بین مدافعان پرسپولیس موقعیت خطرناکی برای النصری ها به وجود آورد که ضربه وی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۱۸ – شوت خطرناک نورالهی از پشت محوطه جریمه با عکس العمل عجیب دروازه بان النصر مهار شد.

دقیقه ۳۰ – باز هم شوت از راه دور نورالهی دروازه تیم النصر را تهدید کرد که این بار هم این توپ توسط دروازه بان النصر مهار شد.

دقیقه ۳۱ – کرنر گابریل از جناح راست روی دروازه تیم النصر ایجاد خطر کرد اما مدافعان النصر دست پاچه توپ را دور کردند.

دقیقه ۳۲ – باز هم کرنر دیگری توسط گابریل این باز از جناح چپ، با ضربه سر نورمحمدی به شدت دروازه تیم النصر را تهدید کرد.

دقیقه ۳۴ – همکاری گابریل و طارمی، موقعیت خوبی را برای علی عسگری پیش تاخته ساخت، اما ضربه سر زیبای او به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۳۵ – سانتر گابریل در محوطه شش قدم تیم النصر، با ضربه سر عالیشاه دروازه تیم النصر را با خطر مواجه کرد و این موقعیت توسط مدافعین این تیم به کرنر رفت.

۳۸ – سانتر خطرناک میرزجسکی، روی دروازه پرسپولیس را سوشا مکانی از روی دروازه این تیم دور کرد.

۳۹ – حمله دیگر النصری ها پس از حملات پرسپولیس، روی دروازه سرخپوشان انجام گرفت و این بار هم ارسال بازیکنان این تیم توسط مکانی مهار شد.

۴۱ – شوت محکم النصری ها، از پشت محوطه جریمه پرسپولیس توسط سوشا مکانی و با یک دست دفع شد.

۵۳ – اولین خطر جدی را در نیمه دوم امید عالیشاه ایجاد کرد و به راحتی نیز آن را از دست داد. فرار شماره دو پرسپولیس به درون محوطه جریمه در نهایت با ضربه ناقص این بازیکن همراه بود.

۵۵ – شوت دیدنی آدریان با اختلاف کمی از بالای دروازه سوشا مکانی به بیرون رفت.

۵۸ – حرکت دیدنی عالیشاه و پاس او به طارمی، مدافعان النصر را مجبور به خطای پنالتی کرد.

۷۵- بهترین بخت النصر در این دقیقه به هدر رفت و ضربه سر آدریان بازیکن لهستانی، به تیر دروازه پرسپولیس برخورد کرد.

۷۶ – شوت از راه دور بازیکن النصر با اختلاف کمی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

۸۹ – شوت سنگین میرزجسکی از فاصله ۳۰ متری به شدت دروازه پرسپولیس را تهدید کرد اما واکنش سوشا باعث دفع این توپ شد.

۹۰ – باز هم حرکت میرزجسکی در میان مدافعان پرسپولیس فرصتی را برای این تیم بوجود آورد اما خودخواهی وی باعث شد این توپ از بالای دروازه سرخپوشان به بیرون رفت.

 

۹۶ – ضربه سر مدافع النصر، به شکل خطرناکی از کنار دروازه مکانی به بیرون رفت.

 

حاشیه :

*تنش شدید بین بازیکنان دو تیم در سه نوبت، در میانه های نیمه دوم، بازی را قطع کرد.

 

بهترین بازیکن زمین:

مهدی طارمی و امید عالیشاه با جنب و جوش فوق العاده در خط حمله پرسپولیس بارها و بارها خط دفاع النصر را آزار دادند و تک گل این بازی نیز روی حرکت مهدی طارمی به ثمر رسید.

 

اتفاق ویژه:

به جزء حضور صدهزارنفری هواداران پرسپولیس تنش بی سابقه در حین بازی و بین بازیکنان دو تیم از اتفاقات ویژه این بازی بود. بازی که در آن پرسپولیسی ها در نهایت موفق به شکست صدرنشین لیگ عربستان شدند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد