کد خبر: 54402

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۹ - ۰:۰۰

«ظریف» برای رایزنی به «مسقط» رفت

درحالی که ترکیه و پاکستان بر ضرورت مشارکت تهران در گفت‌وگوهای یمن برای پایان دادن به بحران این کشور تاکید دارند و الجزائر نیز خواستار حل این بحران از طریق گفت‌وگو است، امروز وزیر خارجه ایران راهی پایتخت عمان شد. به گزارش  املش ما به نقل از فارس، امروز چهاردهمین روز تجاوز عربستان سعودی به […]

درحالی که ترکیه و پاکستان بر ضرورت مشارکت تهران در گفت‌وگوهای یمن برای پایان دادن به بحران این کشور تاکید دارند و الجزائر نیز خواستار حل این بحران از طریق گفت‌وگو است، امروز وزیر خارجه ایران راهی پایتخت عمان شد.

ظریفبه گزارش  املش ما به نقل از فارس، امروز چهاردهمین روز تجاوز عربستان سعودی به یمن است و تاکنون ۸۵۷ نفر در این حملات کشته شده‌اند و نزدیک به ۱۰۰۰ منزل مسکونی در این کشور تخریب شده است.

 

به رغم تداوم بمباران مناطق مسکونی در صنعا و صعده از سوی جنگنده‌های سعودی، پیروزی انصارالله و ارتش در شهر «عدن» در صدر اخبار تحولات این روز قرار دارد.

 

بامداد پنج‌شنبه (۶ فروردین) سفیر عربستان در آمریکا از آغاز عملیات «توفان قاطع» برای تجاوز نظامی به یمن خبر داد و اعلام کرد که این عملیات بامداد پنجشنبه ساعت ۲۴ به وقت عربستان سعودی با دستور ملک سلمان شاه این کشور آغاز شده است.

 

۱۰ کشور در این تجاوز نظامی مشارکت دارند که شامل اعضای شورای همکاری خلیج فارس‌ به جز کشور عمان، به علاوه ترکیه، اردن، مصر و سودان است.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد