کد خبر: 54388

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۲۲:۳۵

اردوغان: من داعش را مسلمان نمی‌دانم و علیه آن نیز موضع‌گیری کرده‌ام

رئیس‌جمهور ترکیه در دیدار با رهبر انقلاب گفت: مشکلات زیادی در منطقه وجود دارد که باید با کمک یکدیگر، آنها راحل کنیم و نباید برای حل این مسائل منتظر غرب ماند. به گزارش املش ما به نقل از «نسیم» رجب طیب اردوغان افزود: در این سفر مسائل دو جانبه را مورد بررسی قرار دادیم و […]

رئیس‌جمهور ترکیه در دیدار با رهبر انقلاب گفت: مشکلات زیادی در منطقه وجود دارد که باید با کمک یکدیگر، آنها راحل کنیم و نباید برای حل این مسائل منتظر غرب ماند.

رهبر و اردوغانبه گزارش املش ما به نقل از «نسیم» رجب طیب اردوغان افزود: در این سفر مسائل دو جانبه را مورد بررسی قرار دادیم و در خصوص روابط سیاسی، اقتصادی و همچنین مسائل منطقه گفتگو کردیم.

وی به روابط تهران و آنکارا در حوزه انرژی اشاره و خاطرنشان کرد: شورای همکاری اقتصادی ایران و ترکیه تشکیل شده و به وزیران خود دستور داده ایم که کارها را دنبال کنند، تا با فعالیت بیشتر، انتظاراتی نظیر افزایش مبادلات اقتصادی به سطح ۳۰ میلیارد دلار محقق شود.

رییس‌جمهور ترکیه با تاکید بر لزوم حل مسائل و مشکلات دنیای اسلام در درون آن و بدون دخالت غرب، گفت: مشکلات زیادی در منطقه وجود دارد که باید با کمک یکدیگر، آنها راحل کنیم و نباید برای حل این مسائل منتظر غرب ماند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد