کد خبر: 54386

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۱

فرماندار رودسر :اصحاب رسانه باید خط مشی شان را از قران بیابند تا انحراف در سخن ، رفتار و قلم نداشته باشند

در اولین هفته کاری از سال ۱۳۹۴ بهمراه تعدادی از خبرنگاران کلاچای نیوز میهمان فرمانداررودسر شدیم و وی از جایگاه ویژه رسانه های و تاثیر گذاریشان در جامعه گفت. به گزارش املش ما امیر جانبازی رودسری  در گفتگو با خبرنگار کلاچای نیوز  گفت: خبرها باید با صداقت مطرح شود و خبرنگاران با رسالت خبری خود […]

در اولین هفته کاری از سال ۱۳۹۴ بهمراه تعدادی از خبرنگاران کلاچای نیوز میهمان فرمانداررودسر شدیم و وی از جایگاه ویژه رسانه های و تاثیر گذاریشان در جامعه گفت.

فرماندار رودسر امیر جانبازی رودسریبه گزارش املش ما امیر جانبازی رودسری  در گفتگو با خبرنگار کلاچای نیوز  گفت: خبرها باید با صداقت مطرح شود و خبرنگاران با رسالت خبری خود بدون اینکه به جناحی وابسته باشند اخبار را درج کنند.

وی افزود : اگر خبرنگاران می خواهند جایگاه خاصی را برای خود داشته باشند تا تاثیرگذار شوند طوری اخبار کار شود که مسئولین پیگیر مباحث خبری گردند و با جدیت مطالب را دنبال نمایند.

فرماندار رودسر با بیان این مطلب که سایت ها و جراید باید مستقل کار کنند ، افزود : سایت ها و جراید هیچ زمان طوری رفتاری نکنند تا مخاطبین انها را به اشخاص خاص و جناح مشخصی نسبت دهند یا جناح خاص بر آنها نفوذ داشته باشند.

فرماندار رودسر  تصریح کرد: خبرنگاران بی طرفانه کار کنند و استقلال در درج خبر داشته باشند و از مسئولیت خود بنفع مردم کار نمایند و از هر فرصتی برای خدمت رسانی استفاده کنند.

جانبازی رودسری با اشاره به اینکه خدمت رسانی به مردم افتخار است، افزود:خبرنگاران از ذره ذره فضاهای موجود در شهرستان وسیله ای برای امر خطیر خدمت رسانی به مردم استفاده نمایید.

وی در ادامه اظهار داشت: هر کاری و هر نگاهی به صورت مثبت بازخورد مثبت دارد اما اعتقاد به حرفهایمان مهم است و باید مسئولیت حرفهایمان را برعهده بگیریم و  اصحاب رسانه باید خط مشی شان را از قران بیابند زیرا قران است که از انحراف در سخن ، انحراف در رفتار و انحراف در قلم جلوگیری می کند.

جانبازی رودسری در پایان افزود:رسانه ها با هوشیاری و درایت در قلم کار کنند، این قلم انهاست که به انها و رسانه شان ارزش و اعتبار می دهد و به شخصه معتقدم رسانه ای مورد حمایت است که از استقلال برخوردار باشد و صرفا برای رضایت مردم قلم میزند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد