کد خبر: 54374

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۱

تساوی تراکتورسازی و الاهلی عربستان

تراکتور سازی تبریز با تساوی دو بر دو مقابل الاهلی عربستان متوقف شد. به گزارش املش ما به نقل از ایسنا، از چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان الاهلی بود که در پایان این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در این دیدار لوسیانو ادینیو […]

تراکتور سازی تبریز با تساوی دو بر دو مقابل الاهلی عربستان متوقف شد.

تساوی تراکتورسازی و الاهلی عربستانبه گزارش املش ما به نقل از ایسنا، از چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان الاهلی بود که در پایان این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

در این دیدار لوسیانو ادینیو (۵۹) و شاهین ثاقبی (۷۷) برای تراکتور و عمر السوما (۷۳) و (۹۰) برای الاهلی گلزنی کردند.

خالد شفیعی و شاهین ثاقبی از تراکتور در این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

دو تیم در نیمه نخست بازی سرد و کسل کننده‌ای را به نمایش گذاشتند ولی نیمه دوم این دیدار بر خلاف نیمه نخست بازی مهیج و هجومی از سوی هر دو تیم بود که در نتیجه هر دو تیم دو گل را به ثمر رساندند.

در این دیدار برای تراکتور‌سازی حامد لک، میرهانی هاشمی، خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، آندرانیک تیموریان، شاهین ثاقبی، فرشاد احمدزاده، فرید کریمی و لوسیانو ادینیو به سرمربیگری تونی اولیویرا به میدان رفتند.

کریستین گروس سمربی الاهلی برای این دیدار المایوف، محمد عبدول شافی، هاساوی، السبحی، الموسی، باخاشواین، البساس، المقاوی (۴۶ المعاشر)، الجسیم، العبدالله و السماح را در ترکیب تیمش قرار داده بود.

تراکتورسازی با این تساوی ۴ امتیازی شد و هم امتیاز با نسف قارشی در رتبه دوم جدول ایستاد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد