کد خبر: 54371

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۹

برگزاری نشست «لوزان بدون روتوش»

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه‌نصیر از برگزاری نشست بررسی بیانیه لوزان با عنوان «لوزان بدون روتوش» به همت بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه بزرگ کشور از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه خبر داد. به گزارش کلاچای نیوز ، محمدحسین رحمانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه‌نصیر در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: نشست بررسی متن بیانیه لوزان با […]

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه‌نصیر از برگزاری نشست بررسی بیانیه لوزان با عنوان «لوزان بدون روتوش» به همت بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه بزرگ کشور از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه خبر داد.

لوزان بدون روتوشبه گزارش کلاچای نیوز ، محمدحسین رحمانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه‌نصیر در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: نشست بررسی متن بیانیه لوزان با عنوان «لوزان بدون روتوش» به همت بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه بزرگ کشور از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه در سالن بصیرت مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان برگزار می‌شود.

وی افزود: از محورهای برگزاری این نشست لزوم شفافیت بیانیه لوزان و هر گونه توافق احتمالی، صادق بودن مذاکره‌کنندگان با مردم در این رابطه و از همه مهم‌تر مقابله و ایستادگی در برابر زورگویی‌های آمریکا است.

رحمانی گفت: از عموم مسئولان وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی از جمله ظریف و صالحی و موافقان و منتقدان بیانیه لوزان برای حضور در این مراسم دعوت شده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه‌نصیر تصریح کرد: قرار است این مسئولین به سوالات دانشجویان درباره ابهامات بیانیه لوزان پاسخ دهند.

به گفته وی تا الان حضور جمعی از نمایندگان مجلس و اساتید دانشگاهی از جمله نوبری، بروجردی، زاکانی، بذرپاش و زاهدی‌وفا قطعی شده است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد