کد خبر: 54368

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۶

طی تجاوز آل‌سعود ۷۴ کودک کشته شده‌اند

صندوق کودکان سازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد که از زمان تجاوز نظامی عربستان سعودی به یمن، ۷۴ کودک کشته و ۱۰۰ هزار نفر نیز آواره شده‌اند. به گزارش املش ما ، مهر به نقل از الشرق الاوسط خبرداد، صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که طی ۲ […]

صندوق کودکان سازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد که از زمان تجاوز نظامی عربستان سعودی به یمن، ۷۴ کودک کشته و ۱۰۰ هزار نفر نیز آواره شده‌اند.

کشته شدگان کودکبه گزارش املش ما ، مهر به نقل از الشرق الاوسط خبرداد، صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که طی ۲ هفته حملات هوایی عربستان سعودی به مناطق مختلف یمن دست کم ۷۴ کودک یمنی کشته شده‌اند.

این نهاد بین المللی همچنین از آوارگی ۱۰۰ هزار شهروند یمنی در پی ادامه حملات وحشیانه آل سعود به این کشور خبر داد. «جولین هارنس» نماینده یونیسف در یمن با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد که این حملات موجب توقف آب رسانی به مناطق جنوبی یمن شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد به دلیل دفع نامناسب فاضلاب در برخی مناطق، خطر شیوع بیماری مردم را تهدید می کند. سازمان ملل متحد همچنین از کشته شدن دست کم ۵۰۰ نفر در یمن طی ۲ هفته گذشته خبر داد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد